Mustafa Ceceli’nin Oğlu Doğan Arın’ın Mutlu Günü! Baba Oğul Okul Yollarında

Aleyna

Haberler

4 Mart 2021

Mustafa Ceceli’nin Oğlu Doğan Arın’ın Mutlu Günü! Baba Oğul Okul Yollarında

Çocukları ile birlikte zaman geçiren, çocukların yüklerini eşleri ile adil bir şekilde paylaşan ünlü babalar son zamanların en popüler babaları arasında. Yeni doğan bebeklerini ayağında sallayan Alişan, sürekli kızı Arya ile videolarını paylaşan Berkay ve bugün de oğlu Doğan Arın ile birlikte okul yollarına düşen Mustafa Ceceli. Her birini ayrı ayrı tebrik ediyoruz.

Doğan Arın’ın Mutlu Günü

Bu hafta yüz binlerce çocuk için çok heyecanlı ve mutlu bir hafta. Uzun bir süredir koronavirüs nedeniyle okulları kapalı olan çocuklar bu hafta yeniden arkadaşları ve öğretmenleri ile buluşuyor. Bu heyecanlı çocuklardan birisi de Mustafa Ceceli’nin oğlu Doğan Arın. Doğan Arın’ın bu durumdan çok mutlu olduğu babası ile çektikleri fotoğrafta her halinden belli.

İkinci Evlilikten En Az Doğan Arın Etkilenmiş

İlk evliliğini 2008 yılında Sinem Gedik ile yapan Mustafa Ceceli’nin bu evlilikten tek çocukları var. O da Doğan Arın. 2017 yılında Sinem Ceceli’den ayrılarak hemen 45 gün sonra Selin İmer ile evlenen ünlü sanatçı bu evlilikten en az etkilenen kişinin oğlu olduğunu söylüyor.  

Müzisyen Olacağı Çocukluğundan Belliymiş

Müziğe yeteneği henüz daha çocukken ailesi tarafından keşfedilen Mustafa Ceceli bugüne kadar birçok ünlü isimle ortak işlere imza atan bir sanatçı. Kenan Doğulu, Sezen Aksu, Nil Karaibrahimgil, Tarkan, Sertap Erener, Nilüfer ve Emre Altuğ gibi ünlü isimlerin aranjmanlığı gibi ciddi işlerde imzası var. Yalnızca aranjmanlık değil tabii ki müzikle ilişkisi. Çıkardığı kendine ait albümlerin yanı sıra 2014 yılında Lara Fabian ile birlikte Türkçe İngilizce seslendirdikleri “Al Götür Beni – Make Me Yours Tonight” hala sevenlerinin hatırında.  

Ünlü Sanatçının En Büyük Korkusu

blank

Mustafa Ceceli geçtiğimiz günlerde internette yayınlanan bir haber programında kendisine sorulan soru nedeniyle en büyük korkusunu açıkladı. Ünlü sanatçının en büyük korkusu meğer asansörmüş. Eğer çok emin olmadığı bir binada değilse asansörü kesinlikle kullanmıyormuş. Ama tabi bina 20 katlıysa yapacak bir şey yok gibi görünüyor.  

Benzer Haberler

Berivan 4 Mart 2021

Doğan arın’dan da yıllar sonra klip haberi gelse hiç şaşırmam

Yorum Yaz