Kaan Yıldırım’la Aşk Yaşayan Hadise’nin İkizi Ortaya Çıktı! Görenler Ayırt Edemedi

Aleyna

Haberler

16 Şubat 2021

Kaan Yıldırım’la Aşk Yaşayan Hadise’nin İkizi Ortaya Çıktı! Görenler Ayırt Edemedi

Türkiye’nin en iddialı kadınları arasında yer alan Hadise’nin meğer bir ikizi varmış! Görenler gözlerine inanamadı…

Sosyal Medyada Ortaya Çıktı

Adı gibi kendisi de tam bir hadise! Giydiği pahalı kombinlerden tutun da yaşadığı aşka kadar. Hatta sevgilisi ile kavga ettikten sonra fevri bir şekilde Instagram’dan “Biz ayrıldık.” açıklamasına kadar, her yönüyle olay yaratan bir isim o. Biz, “Ondan, yer yüzünde yalnızca bir tane var.” diye düşünürken, sosyal medyada ikizine rastladık. Meğer, Hadise bir değil iki taneymiş!

Hadise’nin Blogger İkizi

Sosyal medya öyle bir mecra ki, herkes birbirine benzemeye başladı. Kullanılan programlar, filtreler derken insanlar ayırt edilemez hale geldi. Bu yalan dünyada, insanlar sevdiği ünlülere benzemek için büyük bir çaba sarf etmeye başladı.

Bir Instagram kullanıcısının paylaştığı makyaj videosu ise görenleri şaşırtmaya yetti. Ünlülerin makyaj videolarını birebir uygulayarak video çeken Zeynep Nur isimli kullanıcının Hadise’ye olan benzerliği dikkat çekti.

Makyaj bloggerı olan Zeynep Nur, ünlü şarkıcı Hadise’nin sahne görünümünü uygulayarak bir video yayınladı. Hadise’ye has makyajı birebir uygulayan Instagram kullanıcısının hem makyajlı haliyle hem de doğal haliyle Hadise’ye tıpa tıp benzediği görülüyor.

Doğal Hali Bile “Hadise”

blank

Zeynep Nur isimli bloggerın çektiği bir başka videoda makyaja başlamadan önce verdiği görüntüde de Hadise’yle olan benzerliği oldukça dikkat çekti. Makyaj bloggerının paylaşımını gören takipçileri ise “Hadise değil mi bu?” yorumunu yaptı.

Instagram kullanıcısının özellikle göz kısmının kesinlikle Hadise ile aynı olduğunu düşünüyoruz. Sizce de Zeynep Nur, Hadise’ye çok benzemiyor mu?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz