Proje Müjdesi Veren Fahriye Evcen’den Kötü Haber! Oğlu Karan’a Kendisi mi Bakacak?

Aleyna

Haberler

15 Aralık 2020

Proje Müjdesi Veren Fahriye Evcen’den Kötü Haber! Oğlu Karan’a Kendisi mi Bakacak?

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti oğulları “Karan” için kariyerinden fedakarlık yapıyor. Fahriye Evcen bir süredir ekranlardan uzak. Oğlu olduğundan beri çok fazla bir projede göremediğimiz Evcen, daha ne kadar sessziliğini koruyacak?

Geçtiğimiz yıl doğum yapan Fahriye Evcen oğulları Karan ile ilgilenmeye başladığından beri sessizliğini koruyordu. Geçenlerde sahil turu atmaya çıkan çift muhabirlerin sorularını cevapladı.

Ünlü çifte pandemi ile ilgili birkaç soru sorulmuştu. Burak Özçivit de “Tedbirlerimizi alıyoruz ama çalışmaya devam.” diyerek pandemide de işlerinin yoğun olduğunu ifade etmişti. Ancak Fahriye Hanım için durum aynı değildi!

Ardından Fahriye Evcen’e önce doğum kilolarını nasıl verdiği sorulmuştu. Güzel oyuncu çok bir şey yapmadığını şu sözlerle ifade etmişti: “Özel bir diyet uygulamadım. Karan’ın peşinde koştururken kilo verdim.”

Güzel oyuncuya hemen ardından “Yeni projeler gelecek mi?” diye sorulmuştu. O da tüm içtenliğiyle “Görüştüğüm projeler var. Netleştiğinde sizi bilgilendireceğim.” sözleriyle hayranlarına adeta müjde vermişti.

Bakıcıya Veda Fahriye’ye Merhaba!

Sanırım bu müjdenin sevinci çok uzun sürmeyecek. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in oğulları Karan’a bir bakıcı bakıyordu. Fahriye Evcen de oğlu Karan’a hem kendisi bakıyor hem de bakıcının ilgilenmesine müsade ediyordu.

Ancak kötü haber! Çiftin oğulları Karan için tuttukları bakıcının geçtiğimiz günlerde işine son verildiği öğrenildi. Oğluna oldukça fazla düşkün olan Fahriye Evcen hassasiyetinden dolay böyle bir karar almış. Belli ki Karan bebekle kendisi bizzat ilgilenmek istiyor. Şimdi ne olacak peki!

Burak ÖZçivir Fahriye Evcen çifti Karan bebek için yeni bir bakıcı tutacak mı? Yoksa Fahriye Hanım bebeğiyle kendisi ilgilenmeye devam ederek bir süre daha ekranlardan uzak mı kalacak?

Herkes bu soruları merak ediyor ama bakıcı tutsa bile bu biraz zaman alabilir. Fahriye Hanım oğlunun üzerine biraz fazla titriyor belli ki! Bakıcıyı benimsemesi de biraz zor olacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz