Masumlar Apartmanı’nda Anlaşma Krizi Çözüldü: Naci’yi Canlandıran Tansel Öngel İle Yeniden El Sıkışıldı!

Aleyna

Haberler

14 Nisan 2021

Masumlar Apartmanı’nda Anlaşma Krizi Çözüldü: Naci’yi Canlandıran Tansel Öngel İle Yeniden El Sıkışıldı!

Masumlar Apartmanı dizisinde yaşanan “anlaşma krizi” sonunda çözüldü! Ezgi Mola’nın canlandırdığı Safiye’nin sonunda yüzü gülecek. Dizide Naci karakterini canlandıran Tansel Öngel, TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre tekrar diziye dahil olacakmış! Hikayede Ankara’ya gittiği söylenen Naci; bakalım Masumlar Apartmanı’na nasıl geri dönecek?

Masumlar Apartmanı

Masumlar Apartmanı Fırtınalar Estiriyor!

TRT’nin yayınladığı dizilerde son dönemde yakaladığı başarı tartışmaya kapalı! Neredeyse haftanın 7 günü reyting sıralamasını domine etmeyi başaran dizileriyle 2021 sezonunda fırtınalar estiren TRT’nin bu başarısının kaynaklarından biri de Masumlar Apartmanı! Gerçi son dönemde ünlü psikiyatr Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanan her dizi başarılı sonuçlar elde ediyor.

Gülseren Budayıcıoğlu

TV8’in “Doğduğun Ev Kaderindir” ile başlayan bu dizi furyası; Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı’yla devam etti. Hatta bunlarla da yetinmeyen yapımcılar son olarak Burcu Biricik’in başrolde olduğu Camdaki Kız dizisiyle de herkesi ekran başına kilitlemeyi başardı!

Masumlar apartmanı

Ülkecek dram, kaos ve “gerçek hikaye” dizilerine zaafımız olduğu bir gerçek; bahsettiğim dört dizide de bu saydığım öğeler bolca bulunduğu için reytinglerde hem kanalların hem de yapımcıların yüzünü güldürmeyi başarıyorlar! Bakalım bu dört dizi haricinde; ilerleyen zamanlarda Gülseren Budayıcıoğlu’nun başka kitapları da dizi haline getirilecek mi hep beraber göreceğiz!

Naci Geri Dönüyor!

Bugün Masumlar Apartmanı izleyicilerine güzel bir haberim var! Dizide Naci karakterini canlandıran Tansel Öngel; bildiğiniz gibi geçtiğimiz bölümlerde hikaye gereği Ankara’ya doğru yola çıktı ve diziden ayrıldı. Fakat Masumlar Apartmanı izleyicileri Naci’yi çok sevmiş olacak ki; yapım ekibi Tansel Öngel’le ikinci kere anlaşma masasına oturmuşlar.

Masumlar apartmanı, Safiye ve naci

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Masumlar Apartmanı’yla ikinci kez el sıkışan Tansel Öngel; diziye birkaç bölüm sonra dahil olacak. Acaba Han’ın Bodrum’da sakladığı kişi Naci mi? Yoksa Naci farklı bir şekilde mi karşımıza çıkacak bilemiyoruz! Ancak bu habere Ezgi Mola’nın canlandırdığı Safiye karakterinin çok sevineceği kesin.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz