Tuba Büyüküstün’ün Bile Kurtaramadığı Sefirin Kızı İçin Son Çırpınışlar: Yeni Afişten Sonra Yayın Günü Değişti!

Aleyna

Haberler

14 Nisan 2021

Tuba Büyüküstün’ün Bile Kurtaramadığı Sefirin Kızı İçin Son Çırpınışlar: Yeni Afişten Sonra Yayın Günü Değişti!

Star TV’nin Sefirin Kızı dizisi son zamanların sosyal medyada en ilgi gören dizilerinin başında geliyor. Fakat Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in başrolde olduğu dizinin sosyal medya başarısı bir türlü reytinglere yansımayınca; yapımcılar ve Star TV Sefirin Kızı’nı bitirme kararı aldı. Ancak final bölümüyle ekrana veda etmeye hazırlanan dizide ilginç şeyler yaşanmaya devam ediyor!

Sefirin Kızı

Geçtiğimiz günlerde Sefirin Kızı’nda Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’li yeni afiş yayınlandı, finale son birkaç bölüm kala dizi afişinin neden yayınlandığı herkesin kafasında soru işareti oluştururken; bugün Sefirin Kızı’ndan yeni bir haber daha aldık. Uzun zamandır Pazartesi akşamları ekrana gelmeye devam eden dizi, adım adım finale yaklaşırken Salı günleri yayınlanmaya devam edecekmiş.

Sefirin Kızı

Afiş Hamlesinden Sonra Yayın Günü de Değiştirildi!

Bu nedenle 10 Mayıs olarak kararlaştırılan final tarihi, değiştirilen yayın tarihi sonrası 11 Mayıs’a çekildi. Salı günleri ise televizyon ekranlarında büyük bir reyting savaşı yaşanıyor. TRT’nin reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı’yla ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kıyasıya bir rekabet içindeyken; TV8’in Survivor’ı, Kanal D’nin Hekimoğlu dizisi ve Fox’un Baraj’ı da reyting sıralamasında kendilerine yer bulmaya çalışıyor.

Sefirin Kızı

Böyle rekabetçi bir ortamda Sefirin Kızı dizisi ne kadar başarı olacak hepimiz göreceğiz. Fakat finale birkaç bölüm kala Star TV, neden böyle bir değişiklik yapmaya karar verdi orasını anlayamadık! Final yapmamak için tabiri caizse “bütün tuşlara basan” yapım ekibi ve Star TV; Sefirin Kızı’nı kurtarmaya mı çalışıyor? Yoksa yakında Star TV’de Pazartesi günlerini dolduracak yeni bir dizi mi başlayacak? Sefiri Kızı’nda afiş hamlesinden sonra yayın gününün de değişmesi kafamızı karıştırmış olsa da yakın zamanda neler döndüğünü anlayacağız. Bakalım Sefirin Kızı Salı gününde reytinglerde nasıl bir performans sergileyecek?

Benzer Haberler

Edanur 15 Nisan 2021

Hiç utanmiyormusunuz geçen günde 15 ‘e yakın kadin çıplak çikmişlardi

Yorum Yaz