Set Dışında da Sürekli Birlikteler: Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar Aynı Programda Buluşacak!

Aleyna

Haberler

14 Nisan 2021

Set Dışında da Sürekli Birlikteler: Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar Aynı Programda Buluşacak!

TRT’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın yıldızları Farah Zeynep Abdullah, Merve Dizdar ve Ezgi Mola set dışında da iyi anlaşıyorlar. Masumlar Apartmanı’nın kaotik ortamının aksine, kameralar kapanınca ortalık festival alanına dönüşüyor! Eğlenceli ve neşeli karakterleriyle nam salan oyuncularımız önümüzdeki hafta Candaş Tolga Işık’ın “Az Önce Konuştum” programına konuk olacaklar.

Masumlar Apartmanı

Masumlar Apartmanı Seti Panayıra Dönüyor!

Bildiğiniz gibi özellikle de Ezgi Mola; sosyal medyada eğlenceli kişiliğiyle nam saldı! Youtube kanalında ve Instagram hesabında farklı tiplemelerle takipçilerinin yüzünü güldürmeyi başaran güzel oyuncu; Masumlar Apartmanı dizisinde gerçek hayatın aksine ekran başındaki izleyicileri ağlatıyor. Ancak Ezgi Mola, sadece Instagram takipçilerini değil Masumlar Apartmanı setindeki herkesi güldürüyor.

Masumlar Apartmanı

Rol arkadaşları Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar’la yakınlığı ile bilinen Ezgi Mola; özellikle de dizide Safiye’nin kardeş Gülben’i canlandıran Merve Dizdar’la her fırsatta uğraşmayı ihmal etmiyor. Instagram’dan ara ara didişen ikiliyi izlemeyi çok seviyoruz! Kameralar önünde kaotik, ağlak ve depresif bir ortam olsa da; kameralar kapanınca bir anda ruh halleri değişen oyuncular set arkasında yaşadıkları anları bizlerle paylaşmayı çok seviyor.

Ezgi Mola ve Merve dizdar

Set Dışında da Ayrılmıyorlar!

Ancak önümüzdeki hafta ilk defa Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar’ı set dışında da bir arada göreceğiz! Masumlar Apartmanı’nın yıldız oyuncuları Candaş Tolga Işık’ın “Az Önce Konuştum” programına konuk olacaklar.

blank

Ünlü gazeteci Candaş Tolga Işık’ın Haber Global’de yayınlanan “Az Önce Konuştum” programı birçok ünlü konuğu ağırlamaya devam ediyor. Programa katılan kişilerle keyifli bir sohbet gerçekleştiren Candaş Tolga Işık’ın önümüzdeki haftaki konukları Masumlar Apartmanı dizinin kadın oyuncuları; Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar olacak! Kamera arkasında ve set dışında da yakın arkadaşlıklarıyla bilinen üçlü; bakalım Candaş Tolga Işık’a neler anlatacak? Şimdiden heyecanla “Az Önce Konuştum” programını beklemeye başladık bile.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz