Esra Erol’da Güzel Şeyler de Oluyor! Uçan Tekme Mağduru Muammer Güzel’e Tanzanya’dan Yardım Eli Uzandı

Dilek

ATV

14 Nisan 2021

Esra Erol’da Güzel Şeyler de Oluyor! Uçan Tekme Mağduru Muammer Güzel’e Tanzanya’dan Yardım Eli Uzandı

ATV’nin sevilen programı “Esra Erol’da”, bu kez dehşet verici değil güzel anlara sahne oldu. Akla hayale sığmayan karmaşık ilişkilerin ortasında kalan Muammer Bey’in yüzü nihayet güldü!

Esra Erol

Ünlü sunucu Esra Erol, yıllarca sunduğu evlilik programlarıyla izleyicilerin gönlüne taht kurdu. Şimdi de, kayıpları bulmak ve aileleri birleştirmek için mücadele veriyor. Ama ele aldığı konular genellikle, “Bu doğru olamaz” dedirten cinsten! Son olarak, Muammer Bey ve Gülhan Hanım’ın tuhaf evliliği programa damga vurdu.

Anlayabilene Aşk Olsun!

Kastamonu’dan gelen Güzel ailesi, bir türlü çözülemeyen ilişkiler yumağı yüzünden izleyicilerin kafasını hayli meşgul ediyor. Muammer Güzel, kaybolan eşi Gülhan Güzel’i bulmak için programa çıktı. Ama asıl niyeti ondan boşanmaktı çünkü eşinden şiddet görüyordu! Süpürge sapı, tencere ve çaydanlıkla dayak yiyen Güzel, sorunun kıskançlık olduğunu söyledi. “Beni herkesten kıskanıyordu. Hiç huzurumuz yok” dese de eşini sevdiğini söyleyerek boşanma konusundaki kararsızlığını dile getirdi. Ama asıl sorunları sonradan yumurtladı!

Çocuğu Başkasının Nüfusuna Kaydettirmiş!

Esra Erol

Anlaşıldı ki, Gülhan Hanım evli sevgilisi Sezai Bey’e kaçmış. Muammer Bey’le evlenmeden önce de bu ilişki sürüp gidiyormuş. Hatta bu ilişkiden dünyaya gelen çocuğunu başka bir adamın nüfusuna kaydettirmiş! Sevgilisi hırsızlıktan içeri girince de Muammer Bey’le evlenmiş. Çocuğunu da onunla beraber büyütmeye başlamış.

Gülhan Hanım’ın şimdi de boşanma konusunda kafası karışık. Ama çocuğunun kafa karışıklığının yanında bunun esamesi okunmaz! Düşünsenize, biyolojik babası Sezai, nüfusta Özcan ama baba dediği kişi Muammer!

Gülhan’dan Uçan Tekme

Sürekli fikir değiştiren çift, sonunda boşanmaya karar verdi. Ama Muammer Bey, eşine “Çocuğa iyi bak. Onu dövme” deyince olanlar oldu! Gülhan Hanım, kameraların önünde eşini dövmeye kalktı.

Bugün ise şiddet ve beyin yakan anlar değil, gülümseten detaylar vardı!

Tanzanya’dan Uzanan Yardım Eli

Muammer Bey, bugünkü programda güzel anlar yaşadı. Borçlarından bahseden Muammer Bey’e, taa Tanzanya’dan yardım eli uzandı!

Zor oyunu bozar derler. Muammer Güzel hiç bozulmasın inşallah” diyen bir izleyici, bu seneki zekatını Muammer Güzel’e vereceğini ve 15 bin TL’lik borcunu kapatacağını söyledi. Memlekette güzel şeyler de oluyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz