Masumlar Apartmanı’nda Merve Dizdar’ın Oynadığı Gülben’in Dizideki Kıyafetlerinde Dikkat Çeken Detay!

Aleyna

Haberler

16 Aralık 2020

Masumlar Apartmanı’nda Merve Dizdar’ın Oynadığı Gülben’in Dizideki Kıyafetlerinde Dikkat Çeken Detay!

Son dönemlerin en fenomen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı her bir karakteriyle ayrı ayrı konuşuluyor. Ezgi Mola Safiye karakteriyle, Birkan Sokullu Han karakteriyle, Farah Zeynep Abdullah İnci’yle hep gündemde. Ancak bunların dışında bir isim var ki tüm izleyenlerin hem yüreğini parçalayan hem de bir parça izleyenleri kızdıran, Merve Dizdar’ın canlandırdığı Gülben karakteri.

Gülben’in nasıl bir karakter olduğuna gelince, söyleyecek çok şey var. O hem aşık hem yalnız biri. Duygularını yıllarca içinde tutmuş, dışa vurduğu ilk anda da kıyametleri koparan biri. Gülben’i en iyi anlatan kişi, başarıyla karakteri canlandıran ve hissiyatı tüm izleyiciye geçiren Merve Dizdar. Bir yazımızda onu yazmıştık.

“Gülben’i düşünmeden uyuyamıyorum.” sözerini söyleyen Merve Dizdar uzun süre dizinin etkisinden çıkamıyormuş. O böyleyse izleyenler ne yapsın!

Masumlar Apartmanı TRT1’de yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana Gülben’in kıyafetleri üzerine kimse konuşmamıştı. Ancak son dönemlerde bu durum dikkat çekti.

Gülben öyle kıyafetler giyiyor ki hepsi birbiriyle uyum içinde! Hep elbise giyen bir karakter. Aynı zamanda elbisesiyle kombin yaptığı hırkaları da elbiseyle aynı renk. Hatta durum öyle hayret verici ki renkler çoraplara kadar uyumlu!

Yaz aylarında kısa kollu elbiseler vardı Gülben’in üzerinde. Onların rengi de ya soft bir mavi, ya sarı ya da pembe…

Burada yine sarının bir tonunu görüyoruz. Dikkat! Renkler canlı değil oldukça yumuşak ve mat…

Kış aylarına doğru geldiğimizde Gülben’i elbiselerin üzerine giydiği hırkalarla görüyoruz. Öyle ki elbise ve hırka rengi aynı. Renk yine mavinin güzel bir tonundan oluşuyor!

Burada da farklı bir mavi ve farklı bir hırka var! Ancak Gülben’e bu renkler çok yakışıyor. Söylemeden geçmeyelim!

Geçen haftalardaki bir bölümde giydiği mont bile elbiseyle aynı tondaydı. Burada da somon renginin tatlılığını görüyoruz!

Morlu kombini de göstermeden geçmeyelim.

Dizinin izleyicileri bölümler ilerledikçe bunları fark etmeye başladı. Herkes bunun da bir mesaj olabileceğini düşünüyor. Hatta iddialar öyle kuvvetli ki ilerleyen bölümlerde bu mesajın altında yatan detayın ortaya çıkacağını düşünenler de var. Dizinin hayranları çok dikkatli! İzleyelim görelim!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz