Merve Dizdar Gülben Karakteri Hakkında Konuştu: “Düşünmekten uyuyamıyorum…”

Aleyna

Haberler

13 Aralık 2020

Merve Dizdar Gülben Karakteri Hakkında Konuştu: “Düşünmekten uyuyamıyorum…”

Hürriyet Gazetesi’inde köşe yazarlığı yapan Ayşe Arman Masumlar Apartmanı dizisinin olay karakteri Gülben’e hayat veren Merve Dizdar2la röportaj yaptı. Merve Dizdar karakter hakkında bilinmeyenleri söyledi.

Haftalardır Gülben karakteri dizide ön plana çıkıyor. Hal böyle olunca tüm gözler de Merve Dizdar’a kayıyor. Merve Dizdar’ı daha önce pek çok yerde gördük. Bunları detaylı olarak anlattık.

Rolünü bu kadar başarılı oynayan hem hissedip hem de karşıya hissettiren oyuncu Merve Dizdar karakter hakkında ne düşünüyor?

Ezgi Mola ile Rol Almak!

Ayşe Arman Merve Dizdar’a ilk olarak birlikte abla-kardeşi canlandırdıkları rol arkadaşı Ezgi Mola’yı soruyor. Onunla birlikte dizide çok uyumlu görünüyorsunuz diye söze girince Merve Dizdar dökülüveriyor.

“Ezgi, benim şu hayattaki en büyük şanslarımdan biri! Benim için çok çok değerli.” sözlerinin ardından eklemeye devam ediyor başarılı oyuncu.

“Çok şey öğreniyorum ondan. Ve hayatımı değiştiren şeyler sözünü ettiklerim. Hala da öğrenmeye devam ediyorum. Çok iyi bir oyuncu ama onun ötesinde, çok çok iyi bir insan. Masumlar’da abla- kardeş oynamak benim için inanılmaz keyifli…” ifadelerini kullanırken gerçek hayattaki enerjilerinin diziye de mükemmel bir şekilde yansıdığı izlenimini veriyor.

Gülben Olmak…

Ayşe Arman Merve Dizdar’a Gülben olmakla ilgili birsoru soruyor. Oyuncu, “Gülben inanılmaz bir karakter. Çok düşünüyorum onu, ben. Bunu, öylesine demiyorum.” sözlerini ifade ediyor.

Eve gittikten sonra Gülben karakteri ve yaşadıkları hakkında uzun uzun düşünüyor ve uyuyamıyormuş Merve Dizdar. Karakterden nasıl etkilendiğini görüyoruz.

Bambaşka Bir Gülben Görmeye Başladık!

Merve Dizdar Gülben karakterinin davranışlarının son zamanlarda değişmesine ve hırçınlaşmasına değiniyor röportajda.

“Bu kadar bastırılmış duyguyla nereye kadar gidebilir ki bir insan? İçinde patlamaya hazır bir volkan var. Çünkü sevgi dolu ve içindeki sevgiyi paylaşmak istiyor. Sadece bunu nasıl yapacağını bilmiyor. Aşırıya kaçması bu yüzden.” sözleriyle Gülben’in iç yüzünü adeta gözler önüne seriyor.

Merve Dizdar Gülben karakteriyle o kadar bütünleşmiş ki “Gülben’le duygudan duyguya geçmek o kadar müthiş bir şey ki. Onun sayesinde, oyuncu olarak sınırım yok. Halının üstünde uçan Alaaddin gibi hissediyorum kendimi Gülben’i oynarken…” sözlerini duymak bizi şaşırtmıyor.

Gülben’in tüm sahnelerinin çok zor olduğunu söylüyor başarılı oyuncu. Merve Dizdar da öyle bir oynuyor ki tüm zorlukları aşıyor adeta!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz