Pınar Altuğ Atacan’ın Annesi’yle Yaptığı Miss Turkey Paylaşımı Olay Oldu! İyi ki Annem Olmuşsun…

Aleyna

Haberler

17 Aralık 2020

Pınar Altuğ Atacan’ın Annesi’yle Yaptığı Miss Turkey Paylaşımı Olay Oldu! İyi ki Annem Olmuşsun…

Pınar Altuğ Atacan, hem oyunculuk yeteneği hem de aile yaşantısıyla taktir edilen ünlülerden biri. Instagram’ı aktif olarak kullanan güzel oyuncu, bu sabah takipçileriyle duygu dolu bir fotoğraf karesi paylaştı! Miss Turkey döneminden paylaştığı fotoğrafla hem geçmişi hem de annesini andı!

Takipçileriyle Başı Dertte!

Sevilen oyuncu Pınar Altuğ Atacan, özellikle Instagram hesabında takipçilerine verdiği ayarlarla sık sık güneme geliyor. Hatta birkaç kez biz de sizlere, Pınar Altuğ Atacan’ın takipçilerine cevaplarını derlemiştik. Cevap vermenin ötesinde ifşa ettiği bile oluyor Pınar Hanımın. Gerçi bazı kişiler de bunu hak etmiyor değil! Pınar Altuğ Atacan’ın, takipçileri ile yaşadığı sorunları daha detaylı öğrenmek isterseniz aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:

“Sana Ne?”

Pınar Altuğ Atacan, geçtiğimiz hafta Jülide Ateş’in “40 Dakika” isimli programına konuk olmuştu hatırlayacağınız gibi. 40 dakika içinde 40 soruya cevap veren Pınar Altuğ Atacan, yaptığı açıklamalar ile gündem oldu!

Jülide Ateş’in “Pınar Altuğ aldatan kadın mı?” sorusunu sorduğunda bu cevabı alacağını tahmin etmiyordu muhtemelen: “Sana ne ya da kime ne? Neden böyle bir açıklama yapma ihtiyacım var? Ben ilk kocamla evlenirken ‘niye seviyorsun’ diye sordunuz mu? Boşanırken niye soruyorsunuz? Üstelik de boşanan benim! Hayatımın hiçbir döneminde beraberliklerimle ilgili çok açıklamalar yapan kadın olmadım.” açıklasını yaptı. Konunun detayları için:

“İyiki Benim Annemsin!”

1994 yılında Miss Turkey yarışmasında birincilik tacını takan Pınar Altuğ Atacan, aradan geçen 26 senenin ardından; Instagram’dan tacı taktığı geceden bir fotoğraf paylaşarak hem kaybettiği annesini hem de geçmiş günlerini yaad etti. Fotoğrafın açıklamasına ise: “Annem ❤️❤️❤️❤️❤️ #Ozledimm #IyikiSeninKizinOlmusum #IyikiAnnemOlmussun #tbt #1994” yazmayı ihmal etmedi. Bu fotoğraf karesi, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı!

Pınar Altuğ Atacan, annesi Selma Atacan’ı 1999 yılında kaybetmişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz