Burun Buruna Geldiler! Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah’ın Kaçak Avı

Buket S

Haberler

19 Mayıs 2021

Burun Buruna Geldiler! Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah’ın Kaçak Avı

Masumlar Apartmanı’nın güzel oyuncusu Farah Zeynep Abdullah, sette kaçak avına çıktı. Aradığı kaçakla burun buruna gelen Abdullah, o görüntüleri sosyal medya hesabında paylaştı. Ünlü oyuncunun o paylaşımı izleyenleri şoka uğrattı!

Bir Zamanlar Aylin’di…

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde canlandırdığı Aylin karakteriyle tanıdığımız Farah Zeynep Abdullah, şu sıralar TRT’nin reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı’nın İnci’si olarak ekranlara geliyor. Oyunculuğuyla izleyenleri büyüleyen Farah Zeynep Abdullah’ın Instagram hesabı, sosyal medya kullanıcıları tarafından yakından takip ediliyor.

Neşesiyle büyülüyor!

blank

Güzelliği kadar neşesi ile de ses getiren yetenekli oyuncu, özellikle setten görüntüler paylaşmayı çok seviyor. Rol arkadaşları ile yaşadığı eğlenceli anları sosyal medya hesabında yayınlayan Farah Zeynep Abdullah’ın gönderileri izlenme rekorları kırıyor.

blank

Güzel oyuncu Instagram paylaşımlarında kah şarkı söylüyor, kah dans ediyor. Onun bu neşeli halleri takipçileri kadar rol arkadaşları tarafından da pek beğeniliyor. Öyle ki ünlü oyuncu kimden geldiği belli olmayan birçok hediye aldı. Farah Zeynep Abdullah’ın gizemli hayranlarından gelen çiçek, mısır, kahve ve çilek gibi hediyeler rol arkadaşı Esra Ruşan’ı oldukça kıskandırdı.

Sette Kaçak Avladı!

Ünlü oyuncu bugün sette ava çıktı! Bir kaçak olduğunu duyar duymaz onu yakalamak için harekete geçen oyuncu, kaçakla burun buruna geldi. Ancak kaçak öyle sevimliydi ki; korkutmak bir yana, Farah Zeynep Abdullah’ı gülümsetti. Setin maskotu haline gelen kedinin yavrularından biri, annesinin ortalarda olmadığı bir anda yuvadan kaçarak kostüm odasına daldı, ancak ünlü oyuncunun çevikliği sayesinde kıskıvrak yakalanıp yuvasına bırakıldı. Farah Zeynep Abdullah o anları videoya çekerek sosyal medya hesabında paylaştı. Görüntüler yetenekli oyuncu kadar izleyenleri de gülümsetti.

Farah Zeynep Abdullah’ın tüm takipçileri gibi biz de umuyoruz ki kaçakların büyüdüğü videoları da ünlü oyuncunun sosyal medya hesabından izleyebiliriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz