Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar’dan Hıdırellez Paylaşımı! Dileklerini Gül Ağacının Altına Gömdü

Buket S

Haberler

6 Mayıs 2021

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar’dan Hıdırellez Paylaşımı! Dileklerini Gül Ağacının Altına Gömdü

Ünlü oyuncu Merve Dizdar, dün akşam hıdırellez kutladı. Sosyal medya hesabından paylaştığı o görüntüler tekipçilerinden beğeni topladı.

Ekranların Parlayan Yıldızı!

İlk kez 2010 yılında Kavak Yelleri dizisinde yardımcı oyuncu olarak canlandırdığı Saliha karakteri ile ekranlarda gördüğümüz Merve Dizdar, o günden beri bir hayli yol katetti. Güzel oyuncu ilk başrol deneyimini ise ‘Bir Ses Böler Geceyi’ adlı dizide canlandırdığı Gülizar ve Demet rolleri ile yaşadı.

Birçok Projede Yer Aldı

blank

Işığını o zamanlarda da gösterebilen ünlü oyuncu Merve Dizdar, Doksanlar, Beş Kardeş, Vatanım Sensin ve Mucize Doktor gibi çok izlenen dizilerin yanı sıra; Mandıra Filozofu, Yok Artık, Eltilerin Savaşı gibi sinema filmlerinde de rol aldı.

Masumlar Apartmanı ile Zirveye Tırmandı

blank

Her projede oyunculuğunun üzerine bir fazlasını koyarak ilerleyen oyuncu Merve Dizdar, son dönemde başrolünde oynadığı Masumlar Apartmanı’ndaki Gülben rolü ile izleyenleri kendine hayran bıraktı. Dizdar’ın yeteneği gözlerden kaçmadı.

Erşan Kuneri İçin Kolları Sıvadı!

blank

Merve Dizdar’ın oyunculuğu herkes gibi Cem Yılmaz’ın da ilgisini çekti. Ünlü komedyen, Netflix’te yayınlanacak olan dizisi Erşan Kuneri için Merve Dizdar’a teklif götürdü. Dizdar şu sıralar Erşan Kuneri ve Masumlar Apartmanı arasında mekik dokuyor.

Diziyi Bırakıyor mu?

blank

Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın Erşan Kuneri kadrosunda yer almasıyla birlikte, izleyicilerin akıllarına ‘Masumlar Apartmanı ne olacak?’ sorusu geldi. Masumlar Apartmanı’nın sezon finaline sadece 4 bölüm kaldığı ve Erşan Kuneri’nin çekimleri yaz döneminde yapılacağı için, ünlü oyuncular Masumlar Apartmanı kadrosundan ayrılmayacak.

Ateş Yakıp Dilek Diledi

blank

Birçoğumuz gibi Merve Dizdar da dün akşam hıdırellezi kutladı. Bahçesinde küçük bir ateş yakan Ünlü oyuncu, dileklerini bir kağıda çizip gül ağacının dibine gömdü.

blank

O anları sosyal medya hesabında takpçileri ile paylaşan oyuncunun gönderileri büyük ilgi gördü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz