Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar’ı Eşi Ele Verdi! Gürhan Altundaşar’ın Çektiği Görüntüler Olay Oldu

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2021

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar’ı Eşi Ele Verdi! Gürhan Altundaşar’ın Çektiği Görüntüler Olay Oldu

Son günlerin parlayan yıldızı Merve Dizdar, Masumlar Apartmanı dizisinde sergilediği oyunculuk kadar, mütevazı yaşantısı ile de taktir ediliyor. Ünlü oyuncunun eşi Gürhan Altundaşar ile çektiği videolar, sosyal medya platformlarında büyük ilgi görüyor.

Kavak Yelleri İle Başlayıp Zirveye Tırmandı!

blank

İlk olarak Kavak Yelleri isimli dizide Saliha olarak izlediğimiz Merve Dizdar, o günden beri bir hayli yol katetti. Kariyer basamaklarını bir bir tırmanan güzel oyuncu, bu yolda daha da yükselecek gibi görünüyor.

Fenomen Yapımlarda Rol Aldı!

blank

İlk başrol deneyimini Bir Ses Böler Geceyi isimli filmde canlandırdığı Demet/ Gülizar rolü ile yaşayan Merve Dizdar, sonrasında Doksanlar, Beş Kardeş, Vatanım Sensin, Mucize doktor gibi bir çok fenomen dizide rol aldı. Asıl sıçrayışı ise Eltilerin Savaşı isimli filmde hayat verdiği Gizem ve Masumlar Apartmanında canlandırdığı Gülben karakterleri ile yakaladı. Sonunda hakettiği yerde gördüğümüz yetenekli oyuncunun hayatı, bu sıçrayıştan sonra oldukça çok araştırılmaya başladı.

Eşi de Kendi Gibi Oyuncu!

blank

Sansasyonlardan uzak mütevazı bir yaşantı süren oyuncu, 2018 yılında kendisi gibi oyuncu olan, Çok Güzel Hareketler 2 ‘nin göz bebeği Gürhan Altundaşar ile dünyaevine girdi. Hayat dolu çiftin sosyal medya hesaplarında paylaştığı eğlenceli fotoğraf ve videolar, takipçileri tarafından bir hayli ilgi gördü.

Eşi Ele Verdi

Gürhan Altundaşar dün Instagram hesabında eşi Merve Dizdar ile birlikte çektiği bir videoyu yayınladı. Sokakta yürüdükleri görülen çift, takipçilerine eğlenceli anlar yaşattı. Eşini neden dışarda olduğu konusunda köşeye sıkıştıran Gürhan Altundaşar’ın tavırları, Merve Dizdar’ı kahkahaya boğdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz