Anneler Günü İsyanı! Sadakatsiz’in Yıldızı Melis Sezen “Annesi” Gözde Seda Altuner’e Hediye Beğendiremedi

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2021

Anneler Günü İsyanı! Sadakatsiz’in Yıldızı Melis Sezen “Annesi” Gözde Seda Altuner’e Hediye Beğendiremedi

Sevilen dizi “Sadakatsiz”in setinde Anneler Günü coşkusu tuhaf şekilde yaşandı. Melis Sezen ve Caner Cindoruk, “anneleri” Gözde Seda Altuner’in gününü değişik hediyelerle kutladı.

Burak Sergen Melis Sezen

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi “Sadakatsiz”, setteki Covid-19 vakaları nedeniyle zor günler geçirdi. Dizide Haluk Güçlü karakterini canlandıran usta oyuncu Burak Sergen’in yoğun bakımda olması hayli moral bozmuşken, bir de Melis Sezen’in de virüse yakalanması çekimleri aksattı. Ancak Burak Sergen’in durumu çok daha iyiye gidiyor, Melis Sezen de çoktan sete döndü bile! Hal böyle olunca, dizi de hızla toparlanmaya ve sezon finaline doğru yeni bir ivme kazanmaya başladı.

Setten Kahkaha Eksik Olmuyor

Cansu Dere Caner Cindoruk

“Sadakatsiz”in başarısının altında yatan nedenlerden biri de huzurlu ve eğlenceli set ortamı olsa gerek. Malum, dizi setleri yoğun tempo ve yüksek egolar nedeniyle hayli zor çalışma koşullarına sahip. Ama “Sadakatsiz” oyuncularının hiçbir zaman gerginlik ve kavga sıkıntısı olmadı! Aksine, sette eğlenmek ve birbirlerine destek olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Uzun bekleme saatlerinde futbol turnuvası düzenledikleri bile oldu!

Dün, coşku dolu ekibin daha da coşması için güzel bir fırsat çıktı, Anneler Günü!

Hediyelerini Hiç Beğenmedi

Gözde Seda Altuner

“Aşk-ı Memnu”daki efsane anne karakteri Firdevs’le yarışan biri de “Sadakatsiz”de var, Gönül Güçlü! Gözde Seda Altuner’in büyük bir doğallık ve yetenekle canlandırdığı Gönül karakterine tüm izleyiciler hayran oluyor. Ama “çocukları” Melis Sezen ve Caner Cindoruk onu yeterince takdir edemiyor!

Anneler Günü hediyesi olarak muz ve kuru yemiş seçilince Gözde Seda Altuner’in tepesi atıyor tabii ki. Doğru düzgün bir hediye onun da hakkı! Şaka bir yana, Gözde Seda Altuner, kendisinden yaşça büyük oyuncuların annesi rolünde oynuyor. Caner Cindoruk ve Cansu Dere, ondan daha büyük! Bu yüzden, Gözde Seda Altuner inandırıcı ve başarılı oyunculuğu için büyük bir tebrik hak ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz