Özcan Deniz Gerginliğini Çabuk Atlattı! İrem Helvacıoğlu da Psikoloji Dizileri Furyasına Dahil Oluyor

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2021

Özcan Deniz Gerginliğini Çabuk Atlattı! İrem Helvacıoğlu da Psikoloji Dizileri Furyasına Dahil Oluyor

Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, Özcan Deniz’le başrolü paylaştığı “Seni Çok Bekledim” dizisi yüzünden pek çok hüsran yaşamıştı. Ama çabuk atlattı, diğer dizisinin çekimleri bu hafta başlıyor!

İrem Helvacıoğlu

İrem Helvacıoğlu, rating rekortmeni dizi “Sen Anlat Karadeniz”e kadar sıradan bir oyuncu sayılabilirdi. Bazı filmlerde başrol oynasa da, izleyici onu “Güneşin Kızları” ve “No: 309” gibi sevilen dizilerin yardımcı oyuncusu olarak hatırlıyordu. 2018’de başlayan “Sen Anlat Karadeniz” sayesinde gerçek İrem Helvacıoğlu’yla tanıştık! Çocuk yaştayken bir adama satılan ve yıllarca işkence gören Nefes’i resmen yaşayarak oynayan İrem Helvacıoğlu, kariyerinde yeni bir sayfa açtı.

İrem Helvacıoğlu

“Sen Anlat Karadeniz”, ağır eleştirilerin ve düşen ratinglerin ardından ikinci sezonuyla ekrana veda etti. Ama İrem Helvacıoğlu yıldızlar ligine çıkmıştı bir kere! Bir başka yıldız Kerem Bürsin’le “Eflatun” filminde başrolü paylaşan oyuncu, sezonun iddialı dizilerinden “Seni Çok Bekledim”de de Özcan Deniz’le oynamak için imza attı. Ancak pandemi nedeniyle filmi vizyona giremedi, “Seni Çok Bekledim” de rating savaşına kurban gitti.

Özcan Deniz’le Gerginlik Yaşadı

İrem Helvacıoğlu Özcan Deniz

“Seni Çok Bekledim” dizisi biter bitmez Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu, Instagram hesaplarında birbirlerini resmen yok etti! Takibi bırakan ve fotoğraflarını silen oyuncuların hareketlerine anlam verilemedi. İrem Helvacıoğlu, çekim sürecinde hiç sorun yaşamadıklarını ama dizi biter bitmez Özcan Deniz’in Instagram’da kendisini sildiğini söyledi. O da karşılık vermek zorunda hissetmiş!

Dizi umduğu gibi gitmediği için hüsran yaşayan ve rating kurbanı olan İrem Helvacıoğlu, bir de bu saygısızlıkla karşılaşınca bir süre sektörden uzak kalır diye düşünmüştük. Ama tam tersi oldu!

O da Psikolog Oluyor

İrem Helvacıoğlu Seçkin Özdemir

İrem Helvacıoğlu, son olarak “Kuruluş Osman”da rol alan Seçkin Özdemir’le bir dizide oynayacak. Önümüzdeki ay başlayacak dizi, neyse ki “holding patronuna aşık olan şapşal genç kız” masalı anlatmıyor! Polisiye türündeki dizide her hafta başka bir cinayet konusu işlenecek. Seçkin Özdemir, cinayet büronun başkomiseri Şahin’i oynayacak. İrem Helvacıoğlu ise çocuğunun babası bir cinayete karıştıktan sonra ortadan kaybolan psikolog İpek’e hayat verecek. Emniyette çalışmaya başlayan İpek, pek çok konuda Şahin’le zıtlaşacak. Yani, yaz aylarında yine psikolojiye doyacağız!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz