Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah’ın Hayal Kırıklığı ve Duygusallık Dolu Anneler Günü

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2021

Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah’ın Hayal Kırıklığı ve Duygusallık Dolu Anneler Günü

Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah, anneler gününü, patili yavruları ve anneannesi ile birlikte geçirdi. Patili dostlarından göremediği yakınlık ve annesinin uzakta oluşu Farah Zeynep Abdullah’a zor anlar yaşattı.

Evlatları Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, anneler gününü patili evlatları Eylül ve Boldi ile birlikte kutladı. Yavrularından bir anneler günü kutlaması bekleyen Abdullah, ne yazık ki hayal kırıklığına uğradı.

Güzel oyuncu, evlatlarına anneler günü hediyesi alıp almayacaklarını sordu. Ancak Eylül ve Boldi bu soruyu duymamazlıktan geldi. Sorduğu soru karşılığında gördüğü umursamaz tavır yüzünden morali bozulan Farah Zeynep Abdullah, o anları ‘Yazıklar olsun, bir de gözlerini kaçırıyor’ notu ile sosyal medya hesabında paylaştı.

Anneden Uzak Duygusal Anlar!

Ünlü oyuncunun moralini bozan tek şey, patili evlatlarından gelmeyen anneler günü kutlaması ve hediye değildi! Abdullah, annesinin İngiltere’de olması sebebiyle anneler gününü annesinden uzakta geçirdi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi duygulandıran güzel oyuncu, paylaşımında annesini çok özlediğinden bahsetti. Ayrıca Mart ayında İngiltere’de anneler günü olduğunu ve annesinin iki kere anneler günü kutladığını söyleyen Farah Zeynep Abdullah, annesinin çok şanslı olduğunu da dile getirdi.

Yetenekli oyuncu, anneliğin yalnızca bir çocuk doğurmakla olmadığını ve bunu annesinden öğrendiğini söyleyerek, sevgi ve şefkatle, bir canlının büyümesine katkıda bulunan tüm insanların anneler günün kutladı.

Anne Yerine Anneanne Var!

Annesinin yokluğunda, anneler gününü kutlamak için anneannesi Saadet Demiriz’i ziyaret eden Farah Zeynep Abdullah, ona ‘Ağlayacak mısın?’ diye sordu. Karşılığında ‘Hayır’ cevabını alan yetenekli oyuncu, ‘Ama annem yok’ diyerek anneannesine duygusal anlar yaşattı. Saadet anneanneden gelen ‘Sakinleştirici alıyorum.’ itirafına kahkahayla gülen oyuncunun duygusallığı kameraya yansıdı. Gözleri dolan Farah Zeynep Abdullah, o duygusal anları Instagram hesabında paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz