Dedikodu Kazanı: Şeyma Subaşı Hamile İddiası, Buse Varol’un Hesabı Hacklendi, Feyza Aktan’dan Şok İtiraflar!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

9 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Şeyma Subaşı Hamile İddiası, Buse Varol’un Hesabı Hacklendi, Feyza Aktan’dan Şok İtiraflar!

Dedikodu kazanını bugün de fokurdatmaya başlayalım! Bakalım ünlüler camiasında durumlar nasıl? Hazırsanız 9 Nisan Pazar gününün magazin turu jet hızıyla başlıyooor

1. Şeyma Subaşı Hamile mi?

Birkaç aydır Mısırlı sevgilisi Meedo ile güzel bir ilişki yaşayan Şeyma Subaşı hakkında bugün ilginç bir iddia ortaya atıldı! Söylentilere göre Şeyma, ikinci çocuğuna hamileymiş ve Haziran ayında Meedo ile dünyaevine girecekmiş! İddianın kaynağı henüz bilinmese de Şeyma’dan yalanlama gelmemesi iddianın doğruluğunu destekliyor! Hatta Şeyma bugün Meedo ile dudak dudak poz verdi. Bu arada detaylar için:

2. Özcan Deniz’in Eski Eşi Feyza Aktan’dan Zehir Zemberek Açıklamalar!

Feyza Aktan

Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan bugün Hürriyet Gazetesine röportaj vererek zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Kendisi hakkındaki bütün iddiaları yalanlayan Feyza Aktan, evlilikten hiçbir maddi kazanç elde etmediğini söyledi; “Sözleşmeli boşandık ve hiç para mevzusu olmadı. Bu evlilikten 1 TL bile almadım. Üzerimde hiçbir mal yok. Kullandığım araç bile benim üzerime kayıtlı değil.” Bu arada detaylar için:

3. Deniz Akkaya’yı Sinirlendirdiler!

Deniz Akkaya

Bugün Deniz Akkaya’yı Instagram’dan sinirlendirdiler! Ünlü manken Instagram’ın ünlü soru cevap etkinliğini yapınca başı takipçileriyle derde girdi. Bir takipçisinin “Kendini Müslüman hissediyor musun?” sorusuna çok sinirlendi ve; “Hayırdır kardeşin, ne dangalakça soru bu. Karşında kadın var diye mi hayırdır? Aklını alırım cevap sana vahiy yoluyla gelir! Zevzek! Senin gibi Müslümanlık diye yeni bir din uydurdu. Ben ona tabi ve ait değilim!” yanıtını verdi! Bu arada detaylar için:

4. Buse Varol’un Instagram Hesabı Çalındı!

Buse varol ve alişan

Alişan’ın güzel eşi Buse Varol, dün gece arkadaşının Instagram’dan gönderdiği DM’deki bir linke tıklayınca hesabı hacklendi! Sabaha kadar hesabını kurtarmaya çalışan güzel oyuncu; sabah saatlerinde paylaştığı storylerle hesabını geri almayı başardığını ve hesabını hackleyen kişileri de mahkemeye vereceğini söyledi. Buse Varol’un hesabını hackleyen kişiler güzel oyuncu adına storyler paylaşarak dolandırıcılık yapmaya çalıştı! Hatta Alişan’ın numarasını bularak Whatsapp’tan mesaj göndermişler. Yok artık! Bu arada detaylar için:

5. Nisa ve Barış Ayrıldı!

blank

Survivor 2020’de tanışan ve yarışmanın ardından sevgili olduklarını açıklayan Barış Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dün akşam saatlerinde ayrıldıklarını açıkladı! Son olarak Barış’ın kitabında yer alan bazı kısımlar sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekmişti. Barış’ın sosyal medyada linçlenmeye başlamasının ardından bir darbe de sevgilisi Nisa’dan geldi. Nisa Bölükbaşı dün akşam Instagram’da paylaştığı storyde Barış’tan ayrıldığını açıkladı. Hayırlısı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz