“Geçmiş Olsun Beklerken Alkolik İlan Edildim!” Özcan Deniz’in Eski Eşi Feyza Aktan’dan Zehir Zemberek İtiraflar!

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2021

“Geçmiş Olsun Beklerken Alkolik İlan Edildim!” Özcan Deniz’in Eski Eşi Feyza Aktan’dan Zehir Zemberek İtiraflar!

Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasında yaşanan krizin sonu gelmiyor! Evlilikleri ayrı boşanmaları ayrı boşanma sonrasında yaşanılanlar ayrı! Bir türlü uzlaşmaya yanaşmayan Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın sonu ne olacak bilemiyoruz. Ancak geçtiğimiz günlerde Kuzey’i kendinden kaçırdığını iddia eden Özcan Deniz’e Feyza Aktan’dan yanıt gecikmedi.

Özcan Deniz Feyza Aktan

Bugün Hürriyet Kelebek’in konuğu Feyza Aktan’dı. Yaşanılanları açık yüreklilikle anlatan Feyza Aktan, Kuzey’i Özcan Deniz’den kaçırmadığını ve hiçbir şekilde Özcan Deniz’den para almadığını söyledi. Bildiğiniz gibi son olarak Özcan Deniz, Feyza Aktan’da “Medea kompleksi” yani “Kötü niyetli anne sendromu” olduğunu iddia etmiş bu yüzden Kuzey’i kendisine göstermediğini söylemişti.

blank

İyi Niyeti Suistimal Edilmiş!

Suat Filiz’e konuşan Feyza Aktan “Kuzey ile babası arasındaki ilişki nasıl?” sorusuna iyi niyetinin suistimal edildiğini söyleyerek başladı; “Ayrıldığımızdan bugüne kadar onların baba oğul ilişkisine asla olumsuz yaklaşmadım. Tam tersi nasıl yapıcı olurum dedim. Hatta Özcan’ın çalışma saatleri ağır olduğu için mahkemenin verdiği görüş günleri dışında da birlikte olmalarına müsaade ettim. Ancak Özcan bu durumu bile velayet davası açtığında bana karşı kullandı. Dava dilekçesinde şu ifadeler yer aldı: “Oğlum zaten hep fiilen benim yanımda. Annesi gece hayatına çok düşkün olduğu için oğlumuz Kuzey’i hep bana gönderiyor, ilgilenmek istemiyor.” Bu maddeyi okuduğumda beynimden vurulmuşa döndüm, gösterdiğin iyi niyetin sana silah olarak doğrultulması inanılmaz can acıtıcı. Sen iyi niyetimi kötü kullanırsan ben de hem oğlumu hem de kendimi korumak için mahkemenin verdiği görüş günlerine uyarım.”

Feyza Aktan

Feyza Aktan, Özcan Deniz’in “10 gündür oğluma ulaşamıyorum” iddiasını ise kesin bir dille reddediyor; “Bununla ilgili avukatımla beraber ifadeye gideceğiz ve belgelerimizi sunacağız. Telefonum hep açık, oturduğumuz yer aynı. Ki beyan verdiği zamandan 8 gün öncesi Kuzey zaten babasında yatılı kaldı. 3 gün öncesi ise baba oğul cep telefonundan görüntülü konuştu. Bunların hepsi kayıtlı. Bizim bu boşanma konumuz neden hep basına malzeme olarak sunuluyor, neden özel kalmıyor anlamıyorum. Oysa bizim ortak noktamız, oğlumuz. Ve Kuzey büyüyor, ileride bunları okuyacak, ‘neden annem ve babam bunları yaptı’ diyecek…”

“Bu Evlilikten 1 TL Bile Almadım!”

Feyza Aktan

Suat Filiz, Feyza Aktan hakkında ortaya atılan “Ya yeniden evlenelim ya da bana 15 milyon TL tazminatı ver” cümlesini de soruyor. Feyza Aktan bu evlilikten 1 TL bile almadığını söylüyor; “Asla böyle bir şey demedim. Bu cümleyi kuracak bir kadın olsaydım, çekişmeli boşanırdım… Sözleşmeli boşandık ve hiç para mevzusu olmadı. Bu evlilikten 1 TL bile almadım. Üzerimde hiçbir mal yok. Kullandığım araç bile benim üzerime kayıtlı değil.” Ve Kuzey için sustuğunu anlatıyor; “Bunun çok cevabı var aslında ama en başta oğlum için sustum. Karşımda çok sayıda insan var, hepsine cevap vermem imkansız. Bir tarafın olanları olgunlukla izlemesi gerekiyordu, sanırım o görev bana düştü. Ben ne kadar arkada, sessiz kalırsam olaylar o kadar alevlenmez diye düşündüm.Fazla özele girmek daha fazla ateşi harlamak olur. Daha fazla ailemi deşifre etmek istemiyorum. İnşallah dava sürecimiz artık karşılıklı hassasiyetle devam eder.”

“Geçmiş Olsun Beklerken Alkolik İlan Edildim!”

Feyza Aktan

Geçtiğimiz aylarda Feyza Aktan ve Kuzey’in yaşadığı evde yangın çıkmış ve bu yangını da Feyza Aktan’ın çıkarttığı, alkolik olduğunu iddia edilmişti. Bu çıkan haberileri de kesin bir dille yalanlıyor; “Bununla ilgili bilirkişi raporunda yangının elektrik panosundaki arızadan çıktığı yazıyor.Bu da her zamanki gibi medyaya yanlış aktarıldı. Olay sırasında uyanıktım. Ve gerçekten çok ciddi bir yangındı. Oğlum ve ben şu an hayatta olmayabilirdik. Çok ağır travmatik bir şey atlattık. Yangının ertesi günü çevremizden ‘geçmiş olsun, iyi misiniz’ denilmesini beklerken, alkolik ilan edildim.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz