Masumlar Apartmanı’nın Kontrol Delisi Safiye Gerçekte Çok Farklıymış: Ezgi Mola Aslında Sandığımız Gibi Biri Değilmiş!

Aleyna

Haberler

3 Temmuz 2021

Masumlar Apartmanı’nın Kontrol Delisi Safiye Gerçekte Çok Farklıymış: Ezgi Mola Aslında Sandığımız Gibi Biri Değilmiş!

Masumlar Apartmanı ile fırtınalar estiren Ezgi Mola gündemden düşmüyor. Ünlü ismin ilişki üzerine söyledikleri magazin gündemine bomba gibi düştü.

ezgi mola-masumlar apartmanı

TRT’nin fenomen dizisi Masumlar Apartmanı bu sezonun en ilgi çeken yapımlarından biriydi. Her hafta tüm Türkiye’yi ekranlara kilitleyen dizi, çarpıcı ve özgün konusu ve güçlü kadrosu ile ismini dizi tarihine altın harflerle yazdırdı bile. İstanbul’un bir apartmanında yaşayan dört kardeşin acı dolu hayat hikayesine tanık olduğumuz Masumlar Apartmanı’nın başrollerinde ise Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu gibi isimler var.

ezgi mola-masumlar apartmanı

Daha önce Yalan Dünya, Arkadaşım Hoşgeldin, Jet Sosyete gibi yapımlarda izlediğimiz Ezgi Mola, hem samimiyeti hem de Masumlar Apartmanı’ndaki başarılı performansı ile şüphesiz son dönemlerin en popüler isimlerinden biri. Altın çağını yaşadığı kariyeri kadar özel hayatı ile de gündemden düşmeyen ünlü oyuncu, güçlü ilişkinin sırlarını paylaştı.

O Safiye’den Çok Farklı

Ezgi Mola bildiğiniz gibi Masumlar Apartmanı’nda titizlik hastası ve oldukça takıntılı bir karaktere hayat veriyor. Kendisinin de bir dönem fazla titiz olduğunu dile getiren ve kendisini bir nebze de olsa Safiye’ye benzeten Ezgi Mola, konu ilişki olunca izlediğimizden çok daha farklıymış.

ezgi mola-masumlar apartmanı

Ezgi Mola Instyle dergisine 2,5 yıldır Mustafa Aksakallı ile yaşadığı aşk hakkında konuştu. İyi ilişkinin sırrını açıklayan Mola “Kimse kimsenin hayatına müdahale etmezse ve özgürlüklerine alan sağlarsa, karşısındakine güvenip istediğini yapmasına müsaade ederse her şey yolunda gidiyor. İkimiz de özgürlüğümüze çok düşkünüz. Bir olmadan iki kişi bu yolda beraberce gitmenin farkındalığı iyi geliyor bize. İlişkinin temelinde saygı olunca sevgi de daha güçlü oluyor huzur da.” dedi. Ünlü oyucunun aşka ve ilişkiye bakış açısı ise takdirle karşılandı. Çifte mutluluklar diliyoruz umarız aralarındaki bu özel ilişki hiç bozulmaz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz