Cansu Dere ve Caner Cindoruk’lu Sadakatsiz’in Başrolüne Şöhret Fazla Geldi: “Ünlü Olmaktan Hoşlanmıyorum!”

Aleyna

Haberler

3 Temmuz 2021

Cansu Dere ve Caner Cindoruk’lu Sadakatsiz’in Başrolüne Şöhret Fazla Geldi: “Ünlü Olmaktan Hoşlanmıyorum!”

Kanal D’nin fenomen dizisi Sadakatsiz’in yıldızından çok konuşulacak bir itiraf geldi. O isim, ünlü muamelesi görmekten hoşlanmadığını açıkladı.

alp akar-sadakatsiz-cansu dere-caner cindoruk

Birbirinden başarılı yapımlarla dolu bu sezonun en ilgi çeken yapımlarından biri de tartışmasız Sadakatsiz’di. Her bölümü ile tansiyonu tavan yapan fenomen dizide mutlu ve huzurlu bir evliliği olduğunu sanan başarılı doktor Asya’nın aldatıldığını öğrenmesiyle büsbütün değişen hayatlarına tanık olmuştuk. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen gibi isimlerin olduğu Sadakatsiz, günden güne büyüyen bir hayran kitlesi oluşturdu bile.

alp akar-sadakatsiz-cansu dere-caner cindoruk

Caner Cindoruk, Cansu Dere gibi tanınan oyuncuların yıldızını daha da parlatan Sadakatsiz, genç oyuncuların da kariyerinde basamak atlamasına sebep oldu. Sadakatsiz ile herkesin kalbini kazanan oyunculardan biri de şüphesiz Ali karakterine hayat veren Alp Akar.

“Ben Neysem Oyum”

Daha önce Umutsuz Ev Kadınları, Kertenkele, Bizim Hikaye, Payitaht Abdülhamid gibi yapımalrda izlediğimiz Alp Akar şimdilerde Sadakatsiz’de fırtınalar estiriyor. Henüz çok genç olmasına rağmen oldukça başarılı bir kariyere sahip olan ünlü ismin geçmişte yaptığı bir röportaj tekrar gündeme geldi. Payitaht Abdülhamid’de canlandırdığı Şehzade Nurettin karakterinden bahseden Alp Akar, ünlü olmak ile ilgili de konuştu.

alp akar-sadakatsiz-cansu dere-caner cindoruk

Bir şehzadeyi canlandırmanın çok gurur verici olduğunu dile getiren Alp Akar, karakterini ve şöhretini özel yaşamına sokmadığını dile getirdi. Arkadaş ortamı arasında şöhretin ilişkilerini etkilemediğini söyleyen genç oyuncu, arkadaşlarına onlarla aynı olduğunu dile getirdiğini ifade etti. “Ünlü muamelesi yapılmasından hoşlanmam ben neysem oyum” diyen Alp Akar’ın sevenleri genç yaşına rağmen bu bilinçte olmasını takdirle karşıladı. Yeteneği ve profesyonelliği ile göz dolduran genç oyuncuya kariyerinde başarılar diliyor, olgun düşünceleri sebebiyle tekrar tebrik ediyoruz. Anlaşılan Alp Akar’ı daha çok konuşacağız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz