Mehmet İnce Geçmişi Temizlemenin Peşinde! Maraşlı Ölümden Kurtulabilecek mi? Mahur’un Gözü Yaşlı: Maraşlı 25. Bölüm

Aleyna

ATV

4 Temmuz 2021

Mehmet İnce Geçmişi Temizlemenin Peşinde! Maraşlı Ölümden Kurtulabilecek mi? Mahur’un Gözü Yaşlı: Maraşlı 25. Bölüm

Finale doğru yavaş yavaş yaklaşırken Maraşlı’da geçmişin gizli perdesi de kalkmaya başlıyor. Maraşlı yaşadıklarından kurtulabilecek mi? Mahur veda karşısında ne yapacak? Aşıklar sonunda mutlu sona ulaşacak mı?

burak deniz alina boz maraşlı

Atv’nin sevilen dizisi Maraşlı şüphesiz bu sezonun en iddialı yapımlarından biriydi. Evladına yaşatılan büyük acıyı unutamayan eski bir asker Maraşlı’nın mücadelesine ve güzeller güzeli Mahur’a olan aşkına tanık olduğumuz bu hikaye, hatırı sayılır bir seyirci kitlesi oluşturmayı başardı. Her hafta adeta tüm Türkiye’yi ekranlara kilitleyen fenomen dizi, finale doğru giderken heyecanı iyice tavan yaptı.

burak deniz alina boz maraşlı

Başrollerinde Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Serhat Kılıç gibi isimler var. Sevilen dizinin finalden önceki bölümünde neler yaşanacak gelin hep birlikte bir göz atalım.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Mahur Maraşlı’nın evlenme teklifini kabul etti. Savaş’ın adamları ise o büyülü anı bozmak için ellerinden gelen her şeyi yaptı. Celal çatışmaya çatışmaya girdi bu durumdan kurtulmak için ise Mahur’u yardım çağırması için gönderdi. Ancak Celal’in yakalanmasına engel olamadı. Savaş Celal’i öldürme planlarından vazgeçer. Yepyeni bir planla işe koyulur. Mehmet ise tekrar Celal Kün kimliğine girmek zorunda kaldı.

burak deniz alina boz maraşlı

Necati kardeşinin üzülmesine dayanamaz ve Savaş için pusuya yattı. Celal’in tutulduğu yeri öğrendi ve Maraşlı’yı kurtardı. Evlilik heyecanında olan Mahur ise büyük bir gerçekle yüzleşti. Celal’in kimliği sahtedir ve asıl adı Mehmet İnce’dir. Mahur ile Celal yüzleşecektir.

Gelecek Bölüm Nefesleri Kesecek

Maraşlı yaşadıklarından kurtulup huzura kavuşabilecek mi? Mahur veda karşısında ne yapacak? İkili mutlu bir gelecek kurabilecek mi? Hep beraber öğreneceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz