Yasak Elma’nın Yıldızı Şevval Sam’ın Büyük Hasreti Sonunda Bitti! O Anları Paylaşmaya Doyamadı…

Aleyna

Haberler

3 Temmuz 2021

Yasak Elma’nın Yıldızı Şevval Sam’ın Büyük Hasreti Sonunda Bitti! O Anları Paylaşmaya Doyamadı…

Yasak Elma sezon arasına girince dizinin Ender’i Şevval Sam çok özlediğine kavuştu. Ünlü oyuncu, günler geçmesine rağmen etkisinden bir türlü çıkamadı.

yasak elma-şevval sam

Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile sezonlardır ekranlarda fırtınalar estiren Yasak Elma son zamanların şüphesiz en popüler yapımlarından biri. İkonik karakterleri ve eğlenceli senaryosu ile ilk bölümünden beri herkesi ekranlara kilitleyen fenomen dizi birçok yıldızın ayrılmasına rağmen popülerliğini korumaya devam ediyor.

yasak elma-şevval sam

Dizinin entrikalar kraliçesi Ender ise Yasak Elma’nın en sevilen karakterlerinden biri oldu. Daha önce Gülbeyaz, Bodrum Masalı gibi yapımlarda gördüğümüz Şevval Sam, güzelliği ve yeteneği ile Ender’i belki de dizi tarihinin en özel karakterlerinden biri haline getirdi. Dizi tatilde olmasına rağmen Şevval Sam’da Ender’de sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.

Sahneyi Çok Özlemişti

Bildiğiniz gibi Şevval Sam aynı zamanda ülkenin en değerli ses sanatçılarından biri. Oyunculuğu kadar güzel sesi ve şarkıları ile de Türkiye’nin kalbinde taht kuran yıldız isim, hem pandemiden dolayı hem de Yasak Elma çekimlerinden dolayı müziğe kısa bir ara vermişti.

Ancak karantina koşullarının hafiflemesi ve Yasak Elma’nın sezon arasına girmesiyle Şevval Sam mikrofonu tekrar eline aldı. Yaza girmeden yeni albümün müjdesini veren ünlü oyuncu konserlere de başladı. İzmit’te hayranları ile buluşan güzel yıldız, konserleri çok özlediğini Instagram hesabından dile getirdi. Uçuş uçuş elbisesi ile dinleyenleri büyüleyen Şevval Sam, günler geçmesine rağmen konserin etkisinden çıkamadığını hayranları ile paylaştı.

Genler Sağlam

Bildiğiniz gibi başarılı sanatçı güzelliği ile de oldukça dikkat çekiyor. Özellikle paylaştığı tatil fotoğrafları ile gündem olan Şevval Sam güzelliğinin sırrını açıkladı. Annesi Leman Sam ile fotoğraf paylaşan ünlü isim, “Lemanne’ye bakınca.. Benim genler sağlam” diye not düştü. O paylaşıma ise binlerce yorum ve beğeni geldi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz