Bizimle Alay Ediyor! Demet Akalın “Sponsorla gittim” Dediği Dubai’den Bavullar Dolusu Alışveriş Yaparak Döndü

Aleyna

Haberler

15 Mart 2021

Bizimle Alay Ediyor! Demet Akalın “Sponsorla gittim” Dediği Dubai’den Bavullar Dolusu Alışveriş Yaparak Döndü

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, sponsorlar sayesinde gittiği Dubai tatilinden bavul dolusu alışveriş yaparak döndü. Aldıklarını Instagram’da paylaşmaktan da çekinmedi!

Demet Akalın

Ünlü popçu Demet Akalın, birkaç gün önce ailesini de alıp Dubai tatiline çıkmıştı. Tatilin her dakikasını paylaştığı ve otelin görevlilerini ailemizin bir ferdi gibi tanıdığımız bu tatil, ünlü şarkıcının bu tatile sponsorlar sayesinde çıktığını düşündürmüştü. Çok geçmeden, ünlü şarkıcı da bu iddiaları çok tuhaf bir söylemle doğruladı!

Plaj Sezonunu Erken Açtı

Demet Akalın story

Demet Akalın, geçtiğimiz hafta sonu eski eşi Okan Kurt ve kızı Hira’yla birlikte Dubai’nin yolunu tuttu. Konaklamak için Rixos’u seçen ünlü şarkıcı, bu tercihini ve otel görevlilerini sık sık Instagram’da paylaştı. Otelin havuzunu, plajını, yemeklerini bol bol paylaşsa da pek fazla Dubai videosu görememiştik. Meğer bunun sebebi “Allah’ın garibana verdiği nimetler” imiş!

“Param yok diye ağlıyordun”

Demet Akalın

Demet Akalın, pandemi başladığından beri sık sık para kazanamadığı haberleriyle gündeme geliyor. Yeterince para kazanamamaktan şikayet eden ünlü şarkıcı, konser verememekten ve sahibi olduğu iddia edilen “Hira Han” restoranı açamamaktan dert yanıyordu. Neyse ki Star TV’de sunduğu “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı imdadına yetişti! Ama ünlü şarkıcının bu yakınmaları hala herkesin aklında.

Demet Akalın

Param yok diye ağlıyordun, Dubai’ye nasıl gittin?” diye soranlara Demet Akalın’ın cevabı çok net. Takvim’in haberine göre, ünlü şarkıcı bu durumu gariban olmasına bağlıyor: “Allah’a şükür, Allah garibana veriyor. Otelim de uçağım da sponsor. Damı akan evden Dubai’lere uzanan hikayem temiz kalbimden!

Demet Akalın

Bu akıllara zarar açıklamadan anlıyoruz ki, Dubai’ye ya da herhangi bir tatile gidemeyen insanlar kötü kalpli olduğu için (!) bu şekilde yaşamak zorunda kalıyor. Ama bu sözler, Demet Akalın’ın Dubai’de yaptığı yüklü alışverişleri açıklamıyor.

Bavul Dolusu Ayakkabı!

Demet Akalın, Dubai’de Hira için çıktığı alışverişten küçük bir kesit paylaşmıştı. Hira’ya alınan oyuncağı döner dönmez Instagram’dan paylaştı tabii ki.

Ama asıl dikkat çeken şey Demet Akalın’ın dizi dizi ayakkabıları oldu! “Çok almamışım ya” diyerek espri yapan ünlü şarkıcı, sunduğu programdan en azından bavullar dolusu alışveriş yapacak kadar para kazanıyor demek ki. Ne de olsa, Allah garibana veriyor ne de olsa!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz