Dedikodu Kazanı: Arda Turan Dalga Konusu Oldu, Engin Akyürek Tek Kalemde Sildi, Acun Ilıcalı’nın Exxen’i Patladı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

12 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Arda Turan Dalga Konusu Oldu, Engin Akyürek Tek Kalemde Sildi, Acun Ilıcalı’nın Exxen’i Patladı!

Dedikodu kazanını fokurdatmaya hazır olun! Bakalım bugün ünlüler camiasında kimler neler yapmış? Hazırsanız 28 Mart Pazar gününün magazin turuna başlayalım.

1. Tektaş Ailesinde Doğum Günü Keyfi!

Tektaş ailesinde bugün doğum günü coşkusu var! Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın doğum gününü Instagram’dan kutlamayı ihmal etmeyen Alişan, çocukları Burak ve Eliz’e de amcalarının doğum gününü kutlattı. Tabii Eliz’in kutlama şekli biraz farklıydı! Bu arada detaylar için:

2. Engin Akyürek Tek Kalemde Sildi!

blank

Yakışıklı oyuncu Engin Akyürek Sefirin Kızı dizisinin final bölümünün ardından eski partneri ve rol arkadaşı Neslihan Atagül’ü ve Uraz Kaygılaroğlu’nu Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı! Bu arada detaylar için:

3. Feyza Aktan ve Seren Serengil Arasında Sular Durulmuyor!

blank

Eski eşi Özcan Deniz’le mahkemelik olan Feyza Aktan bu defa da Söylemezsem Olmaz yorumcularından Seren Serengil’le atışmaya başladı. Geçtiğimiz gün Söylemezsem Olmaz canlı yayınında Feyza Aktan’ın darp ettiği iddia edilen bakıcı yayına bağlanmış ve Feyza Aktan hakkında korkunç iddialarda bulunmuştu. Bugün ise kendini savunan Feyza Aktan; iddiaları yalanladı. Bu arada detaylar için:

4. Acun Ilıcalı’dan Exxen Sürprizi!

TV8’in ve Exxen’in patronu Acun Ilıcalı’dan Exxen sürprizi geldi; “Exxen’den herkese harika bir Bayram Sürprizi. İster Türkiye’de ister yurt dışında olsun isteyen herkes, Exxen’i 12, 13, 14, 15 Mayıs günleri yani Bayram Haftası süresince ücretsiz izleyebilecek. Siz de hemen exxen.com’a girin, ‘Bayram Sürprizi’nden yararlanın, benzersiz Exxen Dünyasının keyfini doyasıya yaşayın. İyi Bayramlar.” Ancak Acun Ilıcalı’nın bu hamlesi birçok kişide siteme neden oldu. Exxen yine teknik sıkıntılarla boğuşuyor! Bu arada detaylar için:

5. Arda Turan’ın Paylaşımı Sosyal Medyada Olay Oldu!

blank

Galatasaray’da top koşturan Arda Turan, maçtan sonra eve geldiğinde anahtarını tesiste unuttuğu için eşi ve çocukları uyanmasın diye geceyi arabada geçirdiğini açıklaması sosyal medyada olay oldu. Birçok kişi Arda Turan’ın arabada beklemek yerine neden tesislere geri dönüp anahtarı almadığını sorgularken, bazı sosyal medya kullanıcıları Arda Turan’ın kendini insanlara sevdirmek istediği için bu tarz bir paylaşım yaptığını söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz