Dedikodu Kazanı: Seda Sayan – Demet Akalın Kaosu, Özcan Deniz’in Genç Aşkı, Hande Erçel’den Estetik İtirafı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

30 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Seda Sayan – Demet Akalın Kaosu, Özcan Deniz’in Genç Aşkı, Hande Erçel’den Estetik İtirafı!

Dedikodu kazanını bugün de fokurdatıyoruz! Bakalım ünlüler camiasında gün içinde neler yaşanmış? Hazırsanız 30 Mayıs Pazar gününün en çok konuşulan konularını derlediğimiz magazin turumuz başlıyooor.

1. Seda Sayan – Demet Akalın Kavgası Güne Damgasını Vurdu!

Seda Sayan ve Demet Akalın’ın kavgası güne damgasını vurdu! Star TV’de Demet Akalın’ın yerini alan Seda Sayan, Instagram’dan açıklama yaparak kimsenin ekmeğiyle oynamadığını söyledi ve “TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce sorduğumda ‘sorun yok anlaşabilirsin’ mesajın elimde duruyor komik olmayın sizi kovmadılar anlaşmanız BİTTİ!” açıklamasıyla takipçilerini bilgilendirdi. Ancak Demet Akalın’dan Seda Sayan’a yanıt gecikmedi; “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk subuk haberlere. Ben canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın, ben de ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ‘Ben başlıyorum’ diye biz sormadan mesaj attın. Bizim yakıştıramadığımız ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez! Sen bunu daha iyi bilirsin, profesyonellikte her şey olur. Bu son açıklamam ama bir daha beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!” Olaya bir de Nihat Doğan karıştı. Detaylar için:

2. Hande Erçel’den Estetik İtirafı!

blank

Güzel oyuncu Hande Erçel, yeni bir derginin çekimleri için Bodrum’da çalışmalara devam ederken; bugün muhabirlerle kısa bir sohbet gerçekleştirmekten de geri durmadı. Dizinin 11 bölüm sonra final yapacağını itiraf eden Hande Erçel, ilk defa estetikleri hakkında da konuştu; “Estetiğim yok, 1 tane bile yok!” diyen Hande Erçel, sonrasında fikir değiştirdi ve “Estetikten kastınız nedir tam olarak? Benim vardı bir tane şimdi hatırladım, bu soruyu iptal edelim, kesersiniz buraları” diyerek gülmeye başladı. Bu arada detaylar için:

3. Şeyma Subaşı Meedo’nun Çapkınlığını Gizlemeye Çalıştı!

blank

Şeyma Subaşı’nın paylaşımı yine sosyal medyada olay oldu! Milli eniştemiz Meedo ile gittiği bir partide; sevgilisinin Şampiyonlar Ligi finalini seyrettiğini ve dansçı kızlara bakmadığını imajını çizdi. Ancak Şeyma Subaşı’nın yakın arkadaşı Zyvile isimli ünlü modelin hikayeleri Meedo hakkındaki gerçeği ortaya çıkardı. Zyvile’nin hikayelerinde Meedo’nun pür dikkat dansçı kızları seyrettiğini gördük! Ah Meedo, Şeyma evde bunun hesabını sormuştur sana! Bu arada detaylar için:

4. Özcan Deniz’in Yeni Aşkı!

blank

Eski eşi Feyza Aktan’la davaları devam eden Özcan Deniz, gönlünü 26 yaşındaki Samar Dadgar’a kaptırdı! Dün sevgilisinin fotoğrafının altına aşka gelen Özcan Deniz; “Tam ‘kaybettim’ dendiği an bulunansın. Vicdansın, baharsın, denizsin, kumsalsın… Küçük kalbinle koca dünyaya kafa tutansın… İyi ki de ‘inatsın’, sabırsın. Onca ‘yok’luğa sahipleri arasında nadide bir ‘var’sın…” yorumuyla Samar’a aşkını ilan etti. Samar Dadgar’dan da yanıt gecikmedi tabii; “Gülüşüne dünyaları vermeye hazır olduğum. Damarlarıma aşk pompalayan, karnımın içinde asırlardır kelebekler uçuşturan, ondan çok şey öğrendiğim, canım yoldaşım, sırdaşım, her şeyi danışabildiğim, bana hayatımda imkansız diye bir şey olmadığını gösteren, benim değerlim, gözyaşlarımın da gamzemin de kahkahalarımın da en güzel yıllarımın anlamı, nefesimi kesen adam. Sen benim ömrümsün, sen bana can oldun. Ben de canımın değerini bileceğim. İyi ki varsın benim yârim…”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz