Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Temizlik Takıntısıyla Görenleri Şaşırttı!

Aleyna

Haberler

1 Aralık 2020

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Temizlik Takıntısıyla Görenleri Şaşırttı!

TRT1’in fenomen dizisi Masumlar Apartmanı, Salı günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor! Masumlar Apartmanı, ünlü psikiyatr Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi isimli kitabından uyarlanmış bir yapım. Ne tesadüf ki, aynı kitaptan uyarlanan bir dizi daha var: Kırmızı Oda! Son dönemin iki kahramanı olan bu dizilerin ortak noktası ise psikolojik sorunları ele alması!

Özellikle Masumlar Apartmanı’nın başrollerinden olan sevilen oyuncu Ezgi Mola resmen şiir gibi oynuyor, Safiye karakteriyle bütünleştiğini ekran başından hissedebiliyoruz!

Youtube’u Aktif Olarak Kullanıyor!

Instagram’ı aktif olarak kullandığını ve takipçileriyle hayatını ara ara paylaştığını biliyoruz Ezgi Mola’nın. Ama kullandığı tek platform Instagram değil! Youtube’da kendi ismiyle bir kanalı olan Ezgi Mola, Youtube’a da düzenli olarak içerik üretiyor. Hem Masumlar Apartmanı gibi bir dizide başrol oynamak hem de Youtube gibi zor bir platforma düzenli içerik üretmek herkesin yapabileceği bir şey değil!

Ezgi Mola Youtube kanalında; Tanınmış Kişileri Seviyorum adını verdiği konseptte, arabasında ünlü konukları ağırlıyor ve talk show tadında kısa bir sohbet gerçekleşiyor! Geçtiğimiz ay, yakın arkadaşı Enis Arıkan’ın arabasına konuk eden Ezgi Mola, bu video ile birlikte sezon finaline girdi!

Nikah Yakın!

İşletmeci sevgilisi Mustafa Aksakallı ile 2 yıldır beraberlik yaşıyor Ezgi Mola. Hatta aynı evde yaşıyorlar! Ezgi Mola’nın yakın çevresinden alınan bilgiye göre 2020 bitmeden, çiftimiz ani bir kararla evlilik kararı almış! Bunun en önemli sebebi ise, Ezgi Mola’nın hamile olması.

Ancak, Masumlar Apartmanı’nın çekimleri yoğun bir şekilde devam ettiği için uygun vakit bulamamaktan yakınıyormuş çiftiğimiz!

Masumlar Apartmanı’nın Safiyesi Hayatına da Etki Etmiş!

Masumlar Apartmanı dizisinde temizlik takıntısı olan Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola, canlandırdığı karaktere fazla kendini kaptırmış olacak ki; sevgilisi Mustafa Aksakallı’dan yüzümüzü güldüren bir story geldi! Storyde, eve gelir gelmez montunu ve maskesini bile çıkartmadan banyoya koşan Ezgi Mola’nın ellerini resmen çitilediğini görüyoruz!

Mustafa Aksakallı tarafından videoya çekilen bu durum, “Metod oyuncusuna bak eve girdiği gibi bunu yaptı” açıklamasıyla Instagram hesabında paylaşıldı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz