Cenan Adıgüzel’in Canlı Yayınında Metin Pıhlıs’ın Şiirine Bahar Şahin’den Sert Bir Cevap: “İnsanlarla dalga geçmek..!”

Seda Ergin

Haberler

2 Aralık 2020

Cenan Adıgüzel’in Canlı Yayınında Metin Pıhlıs’ın Şiirine Bahar Şahin’den Sert Bir Cevap: “İnsanlarla dalga geçmek..!”

Çok Güzel Hareketler 2’nin altyapı ekibinde yer alan oyuncu Cenan Adıgüzel ve ilişki ağı gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz dönemlerde Bahar Şahin’le ilişkisi olan Cenan’ın bir ayrı bir barışık sürdürdükleri ilişkilerinin ardından Farah Zeynep Abdullah’la adı geçmişti. Birkaç gündür Instagram’da yapılan canlı yayınlarla da ortalık karıştı.

Bahar Şahinle Neden Ayrıldılar?

Geçen yıllarda Reynmen’le birlikte olan ve onunla da çalkantılı bir ilişki yaşayan Bahar Şahin, bu ilişkisinden sonra aşk yemini etmişti. Ancak sonra Cenan’a vurulmuş olsa gerek, bu yemini onunla bozmuştu.

Bir süre birlikte olan çift bazı dedikodular yüzünden ayrılmışlardı. Bu dedikodular ise, Bahar Şahin’in rol arkadaşı Mehmet Ozan Dolunay ile yakınlaştığı iddialarından oluşuyordu. Yayılan haberlere göre Cenan Adıgüzel bu iddialardan sonra ilişkiyi bitiren kişi olmuş.

Bir süre sonra aralarındaki sorunları halledip tekrar barıştıklarını duyurmuştu çift. Instagram’da fotoğraflar yağıyordu adeta.

Sonrasında ne oldu bilinmez, çiftimiz tekrar ayrılmaya karar verdi. Sorunlarını tam anlamıyla çözememişler belli ki!

Olaylar Daha da Karıştı!

Bahar Cenan ikilisinin ayrılmasının ardından Cenan Adıgüzel’in Masumlar Apartmanı’nın başarılı oyuncusu Farah Zeynep Abdullah’la ilişki yaşadığı iddia edilmişti. İşin ilginç tarafı ise şöyle; Farah Zeynep Abdullah’ın daha önce de Bahar Şahin’in eski sevgilisi Reynmen’le adı anılmıştı.

Olaylar olaylar anlayacağınız! Cenan ve Farah Zeynep arasında ilişki olduğu Bahar Şahin’in paylaşımlarıyla daha da güçlenmişti. Bahar’ın ise depresyona girdiği söyleniyordu.

Canlı Yayında Neler oldu?

Cenan Adıgüzel, iki gün önce Instagram hesabında bir canlı yayın yapmıştı. Bu canlı yayında Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinde olan Metin Pıhlıs ortalığı karıştırıverdi.

Metin Pıhlıs, arkadaşı Cenan’ın eski sevgilisi Bahar Şahin’e gönderme olarak yorumlara bir şiir yazdı. Bu şiir akrostiş olarak Bahar’ın baş harflerinden oluşuyordu. Sözleri de çok manidardı. “Kendin ol!” diyordu Bahar’a. Bahar’ın takipçileri de o canlı yayında olsa gerek, haberi hemen ona uçurmuşlardı.

Cenan Adıgüzel dün yine bir canlı yayın daha yaptı. Adeta kaşınıyordu! Bahar Şahin de durmadı ve canlı yayına katıldı. Bahar önceki gün yazılan şiire çok sinirlenmişti belli ki. o da Metin’e akrostiş bir şiir patlattı.

Bahar’ın sözlerinde de adalet teması vardı. Bu dünya adil dünya, nefreti de sevgisi olmayana veriri diyerek öfksini kustu Bahar.

Bahar Şahin, canlı yayının hemen ardından Instagram’da bir hikaye paylaştı. Bu hikayede sert bir dille durumdan rahatsız olduğunu ifade etti. “Saygı çift taraflı olması gereken bir duygudur. Ama ben bunun karşılığını alamıyorum!” notuyla karşı tarafa adeta saygısız dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz