Magazin Gündeminden Düşmeyen Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz Ayrılığının Ardından Kendini Doğaya Vurdu!

Aleyna

Haberler

1 Aralık 2020

Magazin Gündeminden Düşmeyen Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz Ayrılığının Ardından Kendini Doğaya Vurdu!

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, son zamanlarda yer aldığı dizi ya da filmlerle değil özel hayatıyla magazin gündemini meşgul ediyor! En son Cem Yılmaz ve Defne Samyeli ilişkisini bitiren kadın olarak lanse edilen ve Mart ayında Cem Yılmaz ile ilişki yaşamaya başlayan Serenay Sarıkaya, bugünlerde büyükşehirin keşmekeşinden kaçarak; kendini doğanın ellerine teslim etti!

Evli Bir Kulüp Başkanıyla Aşk Yaşıyor İddiası!

Geçtiğimiz haftalarda Cem Yılmaz ile ilişkisini sonlandıran Serenay Sarıkaya hakkında çıkan evli bir kulüp başkanıyla aşk yaşıyor iddialarını affetmedi! Magazin gündeminden bir türlü düşmeyen Serenay Sarıkaya hakkında çıkan bu iddia 2019’un Temmuz ayına dayanıyor!

Serenay Sarıkaya ve Pınar Ergüner

Beyaz Magazin sunucularından Pınar Ergüner; Serenay Sarıkaya’nın evli bir kulüp başkanı ile birlikte olduğunu ve ondan hamile kaldığını, kulüp başkanının çocuğu aldırmak istediği, Sarıkaya’nın çocuğu aldırmak istemediği, çocuğu aldırmazsa rezil olacağı, doktora aldırması için para teklif edildiğini öne sürmüştü!

Bu iddialara sinirlenen Serenay Sarıkaya, Pınar Ergüner’e 50 bin TL’lik manevi tazminat davası açtı!

Cem Yılmaz İle İlişkisi Olay Olmuştu!

Cem Yılmaz, Defne Samyeli’yi Serenay Sarıkaya ile aldattı iddiası ortalığı kasıp kavurmuştu! Defne Samyeli’nin yaptığı açıklamalarla Cem Yılmaz’a kırgın olduğunu söylemesi bu iddiaları kuvvetlendirmişti. Defne Samyeli’den ayrılan Cem Yılmaz, kısa süre içinde Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başladı. Mart ayınca başlayan bu beraberlikte, çiçeği burnunda çiftimiz bütün karantina ve yeni normalleşme sürecini yanyana geçirmişti!

Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya

Bu güzel aşk, Serenay Sarıkaya tarafından geçtiğimiz haftalarda noktalandı. Bu ilişkinin bitmesi sebebi ise; O Ses Türkiye’de sunuculuk yapan Saadet Özsırkıntı olarak gösterildi. Ortaya atılan iddiaya göre Cem Yılmaz ile Saadet Özsırkıntı arasında bir aşk kıvılcımı başlamıştı.

Cem Yılmaz ile Saadet Özsırkıntı

Serenay Sarıkaya ile Saadet Özsırkıntı’nın Instagram’dan birbirlerini takipten çıkartmaları ise bu iddiayı güçlendirdi! Anlatırken yoruldum, gerçekten çok karışık bir konu!

Kendini Doğaya Teslim Etti!

Bütün bu iddiaların ve sansasyonel olayların ardından Serenay Sarıkaya, büyükşehir stresinden ve pandemiden sıkılmış olacak ki kendini doğaya vurarak; huzurun tadını çıkardı! Doğal güzellikleri ve gittiği yerde gördüğü hayvanları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi!

Serenay Sarıkaya Doğada
Serenay Sarıkaya Doğada

Nereye gittiğini ya da kimle gittiğini bilmediğimiz Serenay Sarıkaya’nın köpek sevgisi ise gözlerden kalp çıkartacak cinsten doğrusu!

Serenay Sarıkaya ve köpek
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz