Gökçe Bahadır ve Kerem Tunçeri İkilisinden Aşk İddialarını Yalanlayan Sert Sözler: “Haberleri Okuma..”

Aleyna

Haberler

1 Aralık 2020

Gökçe Bahadır ve Kerem Tunçeri İkilisinden Aşk İddialarını Yalanlayan Sert Sözler: “Haberleri Okuma..”

Gökçe Bahadır ve Kerem Tunçeri ikilisinin üzerinde yapılan aşk iddialarına yeni açıklamalar geldi. İddialar karşısında sessiz kalmak istemeyen Gökçe Bahadır ve Kerem Tunçeri, iddiaları bakın nasıl yalanladı!

AVM’de Görülmüşlerdi

Kerem Tunçeri ve Gökçe Bahadır’ın aşk yaşadığı iddiaları geçtiğimiz günlerde gündemden düşmemişti. Öyle ki ikilinin bir AVM’de görüntülendiği haberleri ortalığı kasıp kavurmuştu.

Gökçe ve Kerem bir AVM’de ev eşyaları bakarken görülmüştü. Bunun üzerine de hemen ikiliyi birbirine yakıştırmalar başladı ve aşk iddiaları ortaya atıldı.

İddiaların ortalığı karıştırmasının bir sebebi de Kerem Tunçeri’nin eski aşkıydı. Eski basketbolcu Kerem Tunçeri, daha önceden Gökçe Bahadır’ın yakın arkadaşı Aslı Enver’le birlikteydi. Takipçiler de hemen “Önce Aslı şimdi de arkadaşı Gökçe mi?” diye olayı sorgulamaya başladı.

Menajerlik Şirketi Olaya El Attı!

Bugün ise menajerlik şirketinden konuyla ilgili bir açıklama geldi. Menajerlik şirketi, “Gökçe ve Kerem tanışmıyor bile, aşk iddiaları yalan!” diye açıklama yaparken yapılan bütün dedikoduların önünü kesmeye çalıştı.

Yapılan bu açılamanın hemen ardından Gökçe Bahadır ve Kerem Tunçeri tarafından da ayrı ayrı yalanlamalar geldi. Eski basketbolcu da güzel oyuncu da menajerlik şirketiyle ağız birliği yaptı. Biz de bu yalanlamalara şaşırmadık tabii.

Önce Kerem Sonra Da Gökçe

Önce Kerem Instagram hesabından bir story paylaştı. Storyde “Hiç tanımadığım bir kişiyle, saçma detaylar uydurularak haber yapılması beni hem üzdü hem de yordu.” ifadesi yer alıyordu. Kerem Bey bu iddiaları yalanlarken bir hayli yorulmuş anlaşılan.

“Geçirdiğimiz bu zor günlerde daha vicdanlı olunmasını diliyorum.” diyerek haberi ortaya atanları vicdanından vurdu!

Gökçe Bahadır da Kerem Tunçeri’nin hemen ardından bir story paylaştı. Tahmin edersiniz ki o da aynı dili konuşuyordu. Tanışmadıklarını söyleyerek “Haberleri okumanın şaşkınlığı içindeyim!” dedi.

İkili haberleri hemen yalanladı ama dedikodular bitti mi derseniz, tabii ki hayır. Asıl şimdi Gökçe Bahadır ve Kerem Tunçeri’nin ilişkisine emin olduk diyor herkes!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz