Bülent Ersoy’un Cinsiyet Değiştirmeden Önceki Aşk Hayatı Ortaya Çıktı: Bülent Ersoy Az Daha ”Baba” Oluyormuş!

Aleyna

Haberler

11 Temmuz 2021

Bülent Ersoy’un Cinsiyet Değiştirmeden Önceki Aşk Hayatı Ortaya Çıktı: Bülent Ersoy Az Daha ”Baba” Oluyormuş!

Diva Bülent Ersoy, yine skandal bir haberle gündeme oturdu. Ünlü sanatçının geçmişine dair öyle bir şey ortaya çıktı ki duyduğunuzda kendinize gelemeyeceksiniz!

Gündemden Hiçbir Zaman Düşmüyor

Bülent Ersoy’un her hareketi ayrı olay! Uzun yıllardır ekranlarda görmeye alışık olduğumuz ve Türkiye’nin hatırı sayılır sanatçılarından biri olan Bülent Ersoy, magazin dünyasının demirbaşlarından. Ünlü şarkıcının giydikleri, yedikleri, yaptıkları ve söyledikleri her zaman olay oluyor. Sansasyonel haberlerine alışık olduğumuz Bülent Ersoy, bu sefer de cinsiyet değiştirmeden önceki aşk hayatıyla gündeme geldi. Aşkta istediğini bir türlü bulamayan ünlü sanatçı meğer yıllar önce bir kadınla nişanlanmış hatta baba olmak üzereymiş.

Olay Açıklamalar O kişiden Geldi

Bülent Ersoy yıllardır, yaşadığı aşkları ve geçirdiği evlilikleri ile konuşuluyor fakat bu kez durum çok daha ciddi! Geçmişine dair çoğu konuyu konuşmak istemeyen ünlü sanatçı, bu sefer köşeye sıkıştı. Bülent Ersoy’un geçmişinden gelen ve cinsiyet değiştirme ameliyatı öncesinde birlikte olduklarını iddia eden bir isim size şoka sokacak.

Meğer Bir Kadınla Nişanlıymış!

Bülent Ersoy, cinsiyet değiştirme ameliyatından önce Mehtap Hasbek adında bir kadınla nişanlıymış. Mehtap Hasbek bu durum ile ilgili, Bülent Ersoy ile o cinsiyet değiştirmeden büyük bir aşk yaşadıklarını ve nişanlandıklarını dile getiriyor. Hasbek, nişanlı oldukları süre içerisinde Bülent Ersoy’dan hamile kaldığını iddia ediyor. Ortaya atılan bu iddia, magazin dünyasına bomba gibi düştü ve Bülent Ersoy’dan cevap gecikmedi.

İddialar Karşısında Sinirlerine Hakim Olamadı

Bülent Ersoy, hakkında çıkan iddialar karşısında açtı ağzını, yumdu gözünü. Ünlü sanatçı, Mehtap Hasbek tarafından ortaya attılan iddiaların tamamen yalan olduğunu ve hayatı boyunca kimseyi hamile bırakmadığını veya çocuk doğurmadığını dillendirdi. Ersoy, Mehtap Hasbek’in kendisine şantaj yaptığını ve Ersoy askerdeyken ondan yüksek miktarda para istediğini de sözlerine ekledi. Her iki taraf da ısrarla haklı olduğunu söylerken, çıkan haberler karşısında biz de şaşkınlığımızı koruyamıyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz