Masumlar Apartmanı’nın Yıldızı Eleştirilere Daha Fazla Dayanamadı! Ezgi Mola: “Siyaset Yapma Diyorlar Halbuki…”

Aleyna

Haberler

31 Temmuz 2021

Masumlar Apartmanı’nın Yıldızı Eleştirilere Daha Fazla Dayanamadı! Ezgi Mola: “Siyaset Yapma Diyorlar Halbuki…”

Masumlar Apartmanı’nın güzel oyuncusu Ezgi Mola, televizyon ekranları kadar sosyal medyanın da gündeminden düşmüyor. Instagram’ı oldukça aktif kullanan Mola’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü ismin o paylaşım üzerine yazdıkları ise sosyal medyada olay oldu.

ezgi mola-masumlar apartmanı

Türkiye’nin en yetenekli oyuncularından biri olan Ezgi Mola son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri. Karete Can ile kariyerine başlayan güzel oyuncu, ardından Senden Başka, Sınıf, Canım Ailem gibi projelerde büyük beğeni kazanmıştı. Arkadaşım Hoş Geldin ve yaptığı filmlerle de büyük bir çıkış yapan güzel oyuncu geçtiğimiz sezon Masumlar Apartmanı’ndaki ikonikleşen rolü ile adeta fırtınalar estirdi.

ezgi mola-masumlar apartmanı

Şimdilerde yeni projesi Erşan Kuneri’nin heyecanını yaşayan Ezgi Mola, paylaşımları ile de sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Sevilen oyuncudan dikkat çeken bir paylaşım daha geldi. Ünlü isim, bu paylaşımı ile kendine gelen yorumlara toplu bir cevap verdi.

Eleştirilere Böyle Yanıt Verdi

Bildiğiniz gibi Ezgi Mola, en duyarlı sanatçılardan biri. Toplumu ilgilendiren birçok konuda yanlış olduğunu düşündüğü şeyleri cesur bir şekilde eleştirmekten çekinmeyen başarılı oyuncu, söyledikleri ile de epey dikkat çekiyor. Ülke çapında meydana gelen orman yangıları ile ilgili de birçok paylaşım yaparak tepkisini ortaya koyan Mola, eleştirilerin de odağı oldu.

ezgi mola-masumlar apartmanı

Sosyal medya üzerinden düşüncelerini ve tepkisini dile getiren Ezgi Mola’ya siyaset yaptığına dair birçok eleştiri gelmişti. Güzel oyuncu gelen bu eleştirilere toplu bir cevap verdi. Yangın söndürme neden başarısız olduğumuz ile ilgili bir paylaşım yapan başarılı sanatçı “Mesela ben siyaset yapmam, savunmam çünkü fikrim hiçbir partiyle örtüşmüyor! Ama sisteme dair bir şey eleştirdiğimde bana “siyaset yapma” diyorlar! Halbuki takım tutar gibi parti tutulmayacağını, herkesin sevse de sevmese de bir yanlış gördüğünde olgunlukla böyle olmamalı demesi gerektiğini biliyoruz.” dedi. Ezgi Mola’nın bu sözleri ise sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz