Buse Varol Sonunda Gömüldüğü Karanlıktan Çıktı! Alişan ve Tektaş Ailesi İyileşiyor: Küllerinden Doğacaklar!

Aleyna

Haberler

1 Ağustos 2021

Buse Varol Sonunda Gömüldüğü Karanlıktan Çıktı! Alişan ve Tektaş Ailesi İyileşiyor: Küllerinden Doğacaklar!

Tektaş ailesi oldukça zor günler yaşadı. Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın ardından kuzeni Ozan Ebcin’i de kaybeden Tektaş ailesinin acısı dinmek bilmedi. Buse Varol’un bugünkü paylaşımı ise yaralarını sarmaya başladıklarını gösterdi.

Ailenin Mutluluğu Dillere Destandı

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Tektaş ailesi, özel günlerde birbirlerine yaptıkları jestler ve sevgi sözcükleriyle dolu kutlamalarıyla takipçilerinin yüzünü gülümsetmişti. Özellikle de doğum günleri, evlilk yıldönümleri, anne ve babalar günü gibi özel zamanları asla unutmayan Buse Varol’un samimi paylaşımları çok beğenilmişti.

Ne Yazık ki Nazar Değdi

blank

Ancak Tektaş ailesinin bu mutluluğu çok uzun sürmedi. Geçtiğimiz ay bazı semptomlar üzerine covid testi yaptıran Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş’ın test sonuçları pozitif çıktı. Alişan hastalığı hafif belirtilerle ayakta atlatırken, kardeşi Selçuk Tektaş hastaneye kaldırıld ve yoğun bakıma alındı.

blank

Tektaş ailesini hastanede ziyaret eden Yaşar İpek, yaptığı açıklama ile umut vermişti. Doktorların beklediği bazı tepkiler olduğunu ve Selçuk Tektaş’ın bu reaksiyonları verdiğini söyleyen İpek, herkesi sevindirmişti. Ancak bu sevinç uzun sürmedi. Kısa bir süre sonra Alişan kardeşinin entübe edildiği bilgisini verdi.

blank

O andan sonra ailenin korku dolu bekleyişi daha da zor hale geldi. Eşi, abisi ve yengesi Selçuk Tektaş’ın penceresinin önünden bir an bile ayrılmadı. Herkesten sürekli dua istediler, hatta Buse Varol türbelere bile gitti, ancak çare olmadı. Selçuk Tektaş 20 gün sonra savaşı kaybederek hayata veda etti.

Art Arda İki Kayıp Aileyi Çok Sarstı

blank

Acılı aile henüz bu şoku atlatamadan bir felaket daha yaşadı. Alişan’ın kuzeni Ozan Ebcin, banyoda ayağının kayması sonucu düşerek kafasını çarptı ve beyin kanaması geçirdi. Ebcin ne yazık ki kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Bu haberden sonra Tektaş ailesi iyice karanlığa gömüldü.

Buse Varol Umut Verdi

blank

Buse Varol’un bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ise sevenlerine umut verdi. Selçuk Tektaş için mucize dilediği zamanlardaki gibi bir fotoğraf paylaşan Buse Varol, paylaşımına herhangi bir not düşmedi. Ancak anlattı ki, her şeye rağmen hayat devam ediyor. Tektaş ailesi de yaralarını sarıyor ve küllerinden doğmaya hazırlanıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz