Transfer Ona Uğursuz Geldi! Yasak Elma’ya Dahil Olan Biran Damla Yılmaz’dan Kötü Haber Geldi

Aleyna

Haberler

31 Temmuz 2021

Transfer Ona Uğursuz Geldi! Yasak Elma’ya Dahil Olan Biran Damla Yılmaz’dan Kötü Haber Geldi

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden olan Biran Damla Yılmaz’dan kötü haber geldi. Yasak Elma kadrosuna dahil olan ünlü oyuncu o haberle hayranlarını çok üzdü. O haber ise magazin gündemine bomba gibi düştü.

yasak elma-biran damla yılmaz

Güzelliği ve yeteneği ile hepimizin kalbinde taht kuran Biran Damla Yılmaz şüphesiz Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından biri. Yasak ile ekran yolculuğuna başlayan genç oyuncu bildiğiniz gibi Kırgın Çiçekler’deki performansı ile büyük bir çıkış yapmıştı. Ardından Canevim, Mucize 2: Aşk gibi yapımlarda yer alan ünlü oyuncuyu en son Baraj dizisinde izlemiştik. Henüz 24 yaşında olmasına rağmen sektörün en önemli isimlerinden biri haline gelen güzel oyuncuyu daha çok konuşacak gibiyiz.

Ayrılık Haberi Geldi

yasak elma-biran damla yılmaz

Yeni sezon için Yasak Elma dizisinin efsane kadrosuna dahil olan Biran Damla Yılmaz, Baraj dizisi setinde tanıştığı yönetmen yardımcısı Deniz Can Çelik ile dolu dizgin bir aşk yaşamaya başlamıştı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre sezon sonu beraber tatil yapan ünlü çiftin fikir anlaşmazlığına düştükleri sebebiyle ayrıldıkları öğrenildi. Kariyerinin altın günlerini yaşayan ünlü isimden gelen üzücü haber ise sevenlerini çok üzdü.

Yasak Elma Bambaşka Geliyor

yasak elma-biran damla yılmaz

Son zamanların en fenomen yapımlarından biri olan Yasak Elma yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon birçok ayrılık yaşanan dizi, heyecanı tavan yapan bir sezon finali ile herkesi şaşırtmıştı. Merakla beklenen Yasak Elma’nın yeni sezonunda neler olacağına dair ilk havadisler de kulisi doldurmaya başladı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Biran Damla Yılmaz ile beraber Yılmaz’ın babası, en yakın arkadaşı ve babasının sevgilisi ile beraber 3 karakterin daha Yasak Elma kadrosuna gireceği iddia edildi. Yeni sezonu dört gözle bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz