Söz Konusu Vatan Olunca Demet Akalın Polemik Yaratmaya Mola Verip Faydalı Bir Şey Yaptı: Yangın Mağdurlarına…

Aleyna

1 Ağustos 2021

Söz Konusu Vatan Olunca Demet Akalın Polemik Yaratmaya Mola Verip Faydalı Bir Şey Yaptı: Yangın Mağdurlarına…

Olayların kadını Demet Akalın, genellikle polemikleriyle gündeme oturdu. Ancak ünlü popçu bu sefer öyle bir şey yaptı ki, helal olsun dedirtti. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır dedi ve bakın ne yaptı?

Seda Sayan ve Demet Akalın Kavgası Çok Konuşuldu

Polemikleriyle gündemden düşmeyen Demet Akalın’ın son zamanlardaki en büyük olayı Seda Sayan ile yaşadığı kavga olmuştu. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ın sözleşmesinin bitmesi üzerine program final yaptı. Finalden hemen önce kanal Seda Sayan’la yeni sezon için prensipte anlaştı.

Seda Sayan bu haberi Demet Akalın’a verince de kıyamet koptu. Ünlü popçu Seda ablasını sosyal medya hesabından hem sildi hem de engelledi. Seda Sayan sosyal medya hesabında yayınladığı bir video ile bugüne kadar kimsenin ekmeğiyle oynamadığını, Demet Akalın ve Alişan’ın sözleşmesi bitince kendisine teklif geldiğini ve teklifi kabul ettiğini söyledi. Ancak bu açıklama Demet Akalın’ın sinirini yatıştırmaya yetmedi.

blank

Ünlü popçu sosyal medya hesabında bi paylaşım yaptı ve Seda Sayan’a zehir zemberek sözler söyledi. Kadırgalı’nın kanal ile anlaşmasına değil, bu haberi final günü ekiple ağlaşırken vermesine kızdığını söyleyen Demet Akalın, “Cenaze evine davulla gidilmez” diyerek fikrini belirtti. Ardından da “Beni bir daha seninle yanak yanağa göremezler” sözleriyle Seda ablasına resti çekti.

Programlar Değişti

Bu olaylardan sonra Seda Sayan kanal ile yeni sezon için anlaşmayı imzaladı. Bu arada Demet Akalın da boş durmadı; Gelinim Mutfakta programının yeni sezon sunuculuğu için Kanal D ile sözleşme yaptı. Malum ünlü popçu geçen yıl pandemi sebebiyle geçinemediğini söylemişti, gelecek kış için çareyi bu şekilde buldu.

Demet Akalın’ın O Hareketi Helal Olsun Dedirtti!

blank

Bunca polemiğin arasında hiç mi iyi bir şey yapmadı Demet Akalın? Elbette yaptı! Ülkenin dört bir yanında sönmek bilmeyen yangınlardan etkilenen bir aile için evini açtı! Torba’daki evini bir aileye istedikleri kadar kalmaları için tahsis edeceğini söyleyen ünlü popçunun bu hareketi herkesi duygulandırdı. Demet Akalın’ın duyarlılığı bizlerden de bir alkış aldı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz