Bir Günde İkinci Hadise Vakası! Pınar Altuğ’dan Sonra Bir Ünlü Daha Kendisini Hadise’ye Benzetti

Aleyna

Haberler

7 Mayıs 2021

Bir Günde İkinci Hadise Vakası! Pınar Altuğ’dan Sonra Bir Ünlü Daha Kendisini Hadise’ye Benzetti

Ünlülerin estetik maceraları kimi zaman gerçekten de biraz aşırıya kaçabiliyor. Ufak rötuşlar ya da gerekli müdahalelerin dışına çıkılıp deyim yerindeyse kendilerini baştan yarattıklarında artık kendilerine benzemekten çok ama çok uzaklaşabiliyorlar. İşte artık kendi gerçek hali ile hiç alakası kalmayan ünlülerden birisi daha!

‘Sürekli Değişim’ Mottosu Sanki

Henüz daha küçük yaşlardan beri tanırız Ceylan’ı. Hatta öyle ki hayatlarımıza girişi bile “Küçük Ceylan” ismiyle oldu ünlü şarkıcının. Gerçi her ne kadar büyüdükçe şöhretindeki eski günleri yakalayamasa da hala daha yaptıklarından haberdarız ‘Yetişkin Ceylan’ın. Ve tabii ki anlaşılmaması mümkün olmayan estetiklerinden de…

E Ama Bu Hadiseee!!!

blank

Yukarıdaki fotoğrafa baktığınızda gördüğünüz kişiyi Hadise’ye benzetmeniz son derece normal. Çünkü çenesi, dudak yapısı, burnu aynı Hadise de ondan. Estetik operasyonları ile meşhur isimlerden olan şarkıcı Ceylan bu kez de Hadise’ye olan ‘Tıpatıp aynılığı’ ile dikkat çekmeyi başardı. Neredeyse her albümde başka bir sima, şekil, tarz ve estetikle karşımıza gelen Ceylan bu kez de Hadise oldu

Küçük Ceylan’ı Hatırlayan Var mı?

blank

Daha önceki albümlerinde bir şekilde sürekli stil değişikliği yapan Ceylan zamanla bu değişme arzusunu abartıp estetik operasyonlara başladı. Göğüslerine silikon taktırdı, bedeniyle ilgili ufak tefek birçok operasyondan geçti. Ama Ceylan en çok yüzüyle oynadı. Hal böyle olunca da o yıllar öncesinin “Küçük Ceylan”ı çok gerilerde kaldı. Hele ki son 10 yılda yaşadığı değişimlerle artık kendi mimik ve çizgilerinden eser kalmadı.

Elçin Sangu’ya da Benzemişti

blank

Şarkıcı Ceylan bundan önce de oyuncu Elçin Sangu’ya benzetilmişti. ‘Severim Ama Güvenemem Ki’ şarkısının klibinde de oynayan Ceylan’ın bu görüntüsünün ardından Elçin Sangu “Ben bile ne ara çıkardım şarkıyı hatırlamıyorum” yorumunu yapmıştı.

Özel Hayatında da Sık Sık Değişim Yaşadı

blank

10 yaşından beri tanıdığımız ve 1986 yılında çıkardığı albümle 1.300.000 satış rekoru kıran Ceylan özel hayatında da sürekli bir değişim peşindeydi aslında. 4 kez evlenip boşanan Ceylan ilk kez halasının oğlu Erhan Bozkurt’la evlenmişti. Bu evlilik için kendisini her an takip eden babasını atlatmayı başarmış ancak bu evliliğini kısa süre içerisinde sonlandırmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz