Polisler Sahaya İndi ve Bir Şüpheli Yakalandı! Gerçek Bu Sefer Ortaya Çıkıyor mu? Kağıt Ev 4. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

7 Mayıs 2021

Polisler Sahaya İndi ve Bir Şüpheli Yakalandı! Gerçek Bu Sefer Ortaya Çıkıyor mu? Kağıt Ev 4. Bölüm Fragmanı

Star Tv ekranlarının çiçeği burnunda dizisi Kağıt Ev’de heyecan gittikçe artıyor. Fırtına ailesinin çırpınışlarını konu alan dizi, bu hafta 4. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Kağıt Ev, Fırtına ailesinin bir cinayetle sarsılan mutlu yaşantısını konu alıyor. Ceza Hukuku profesörü Cihan Fırtına ve Avukat eşi Aylin Fırtına, 3 çocuklu mutlu bir ailedir. Ara sıra psikolog Azra İnce tarafından sunulan Suç Peşinde programına katılarak olayların aydınlatılmasına katkı sağlayan Cihan Fırtına, bir gün güzel sunucunun cazibesine karşı koyamaz ve eşini aldatır. Eşi farketmese de kızı Cemre bu ihaneti yakalar ve babasının kimle birlikte olduğunu öğrenmek için iz sürmeye başlar. Bulduğu deliller onu yanlış kadına götürür. Babasının annesini, evlerinde çalışan yardımcıları Gülsüm’ün kızı İnci ile aldattığını düşünen Cemre İnci’ye hesap sormak ister. Aralarında çıkan kavgada İnci ölür. Anne ve Babası ise onu hapse girmekten kurtarmak için cesedi saklayıp kusursuz cinayet süsü verirler.

3.Bölümde Neler Oldu?

blank

Kağıt Ev’in 3. bölümü, izleyicileri adeta ekran başına kilitledi. İnci’yi öldüren Cemre, yaptığından asla pişmanlık duymadı. ‘Haketti’ diyerek kendini savunan Cemre’nin bu hali ailesini oldukça korkuttu. Cihan ve Aylin Fırtına, cinayetin ortaya çıkmasına engel olmak için ellerinden geleni yaparken, Cemre’nin rahat tavırları anne ve babasını oldukça rahatsız etti. Her fırsatta ebeveynlerini tehdit eden Cemre, annesi ile tartışmasının üzerine Azra’nın yanına koştu ve onu programa konuk etmesini istedi. Kızlarını ekranda gören Cihan ve Aylin’in yüreği ağzına geldi, ancak düşündükleri gibi olmadı; Cemre suskunluğunu korudu. Bu sırada bir psikiyatrla görüşen Aylin, kızının cinayet işleme sebebinin genetik olabileceğini öğrendi ve annesini öldürerek hapse giren babasına kin kustu. Cihan stüdyoya giderek Cemreyi aldı ve eve getirdi. Komşularının cesedin gömülü olduğu yere havuz yapacağını öğrenen Aylin ve Cihan cesedin yerini değiştirmeye karar verdi. Ancak cesedi taşıdıkları sırada kaza yaptılar.

4. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Soruşturma genişliyor ve bir şüpheli yakalanıyor. Gerçek ortaya çıkacak mı, hep birlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz