Meedo Enişte Sağ Olsun #2! Şeyma Subaşı İle Dünya Turu Devam Ediyor: Yeni Durağımız Bali Adası!

Aleyna

Haberler

6 Nisan 2021

Meedo Enişte Sağ Olsun #2! Şeyma Subaşı İle Dünya Turu Devam Ediyor: Yeni Durağımız Bali Adası!

Şeyma Subaşı’nın dünya turu hız kesmeden devam ediyor! Güney Amerika’daki bütün tatil bölgelerini ziyaret eden Şeyma, bu sefer de rotasını Uzak Doğu’ya çevirdi! İstanbul’a kısa bir ziyaret gerçekleştiren Şeyma ve Meedo çifti; önce Jakarta gitti. Oradan da Endonezya’nın en popüler yerlerinden biri olan Bali Adasına geçti!

Şeyma Subaşı ve Meedo

Ne Yapsa Olay Oluyor!

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı son zamanlarda her paylaşımı ile olay olmayı başarıyor. Hatta güzel fenomen, paylaşım yapmayınca bile magazinciler tarafından “Estetik yaptırdı hasta yatağından kalkamıyor!” yorumlarına maruz kalıyor! Kısacası Şeyma Subaşı yaptığı ve yapmadığı her şey ile Türk magazincileri tarafından yakın markajda takip edilen ünlülerden biri haline geldi.

Şeyma Subaşı

Acun Ilıcalı’yla evliliğini bitirdikten sonra Bebek’teki kafesini de kapatmak zorunda kalan Şeyma Subaşı; geçtiğimiz senelerde zor günler geçirmiş olmasına rağmen popülerliğini bir an olsun bile kaybetmedi! Sosyal medya linçlerine direnen ve modunu düşürmeyen Şeyma Subaşı; bugün geçtiğimiz senelerde ayrıldığı Acun Ilıcalı’dan bile daha bilinen ve konuşulan biri haline geldi. Hatta belki daha zengin bile olabilir!

şeyma subaşı

Bali İçin “Doğru Zamanı” Beklemiş!

125 bin TL’lik nafakasıyla ülke gündemine bomba gibi düşen Şeyma, son 3 aydır Mısırlı milyarder Meedo ile güzel bir ilişki yaşıyor. Henüz çiftimiz birkaç aydır birlikte olmasına rağmen şimdiden evlilik planları yapmaya başlamışlar bile! Her fırsatta Meedo’ya olan aşkını Instagram’dan haykıran Şeyma; hem çok seviyor hem de çok seviliyor! Şeyma için hiçbir masraftan kaçınmayan milli eniştemiz Meedo, sevgilisinin en çok gitmek istediği yerlerden biri olan Bali için kesenin ağzını bir hayli açtı!

Birkaç günlük İstanbul ziyaretinden sonra Endonezya’nın başkenti Jakarta’ya uçan Şeyma, Melisa ve Meedo; oradan da Bali’ye geçmişler. Tabii Şeyma Subaşı, böyle lüks bir yerde konaklar da Instagram’da paylaşmadan durur mu? Durmaz! Bugün kızı Melisa’yla birlikte (ve kaldıkları yerin) fotoğraf paylaşmaktan geri durmadı Şeyma’mız. İyi tatiller!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz