Hadise Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! Linçleyenlere Kin Kustu: “Obez Dediler, Roberto Carlos Bacaklı Dediler!”

Aleyna

Haberler

6 Nisan 2021

Hadise Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! Linçleyenlere Kin Kustu: “Obez Dediler, Roberto Carlos Bacaklı Dediler!”

Güzel şarkıcı Hadise son zamanlarda yaptığı işlerle ve dahil olduğu projelerde adından söz ettirmeyi başarıyor! Gerek özel hayatıyla gerek de reklam yüzü olduğu markalarla fayda odaklı işbirlikleri yapan Hadise, son dönemin yükselen yıldızlarından biri! Eurovision yarışmasıyla yükselişe geçen Hadise, Acun Ilıcalı’nın “O Ses Türkiye” jürilik teklifini kabul ederek belki de hayatını tamamen değiştirmiş oldu.

Hadise

Yıllardır Zirvede!

Uzun yıllardır ekranlara gelen O Ses Türkiye yarışması sayesinde ekranlarda olmayı başaran Hadise; 2020 yılında da kazanmaya ve yükselmeye devam etti! Koronavirüs pandemisi nedeniyle birçok kişi maddi olarak zorluk çekerken (bknz: Demet Akalın’ın “Geçinemiyorum” açıklaması) Hadise; 2020 yılının bütün zorluklarına rağmen kişisel markasını büyütmeye devam etti.

Hadise

İlk olarak bir kolejen markasıyla işbirliği yapan Hadise’nin makyajsız reklam filmi çekmesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı! Pek çok kişi hem Hadise’nin “makyajsız” olduğuna inanmadı hem de güzel şarkıcıyı “çirkin” bulduğu için eleştirmekten geri durmadı. Ancak sosyal medyadan gelen eleştirilere kulağını kapatan Hadise; kimsenin söylediklerini ciddiye almadan kariyer basamaklarını üçlü beşli çıkmaya devam etti.

Hadise

Hadise Linçlere Sessiz Kalmadı!

Dünyaca ünlü markaların en son parçalarını üzerinde taşımayı seven Hadise, bugünlerde L’Officiel Türkiye’nin kapağında sevenlerine selam çakıyor! İtalyan moda devi Valentino’nun global bir projesi için Milano’ya giden Hadise; Valentino markasının en özel parçalarıyla bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Hadise’nin bu denli hızlı yükseldiğine şahit olmak hepimizi gururlandırıyor!

Bugün ise sosyal medyadan gelen linçlere dayanamayan Hadise L’Officiel Türkiye için yapılan fotoğraf çekiminden birkaç pozu Instagram hesabından paylaştı ve kendisini linçleyenlere isyanını dile getirdi; “Ben bu linç kültürünün faturasını en ağır ödeyen isimlerden biriyim. Obez dediler, Roberto Carlos bacaklı dediler, çok zayıf, çok çirkinleşti, sivrisineğe döndü dediler. Söylemedikleri söz kalmadı. Hepsini yaşadım. Acı olan da çoğunlukla kadınların bu nefreti kusması. O dönem sosyal medya bu kadar yaygın kullanılmıyordu. Destek görmem gereken anlarda destek görmedim.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz