O da Yasak Elma Hayranıymış! Nurgül Yeşilçay Kankaları Azra Akın ve Gülenay Kalkan’la Dizi İzleme Günü Yapıyor

Aleyna

Haberler

6 Nisan 2021

O da Yasak Elma Hayranıymış! Nurgül Yeşilçay Kankaları Azra Akın ve Gülenay Kalkan’la Dizi İzleme Günü Yapıyor

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, entrikalarla dolu “Yasak Elma” dizisinin büyük bir hayranı çıktı. Dizinin Feride’si Gülenay Kalkan ve Azra Akın gibi isimleri eve çağırıp “Yasak Elma” günü bile yapıyor!

Nurgül Yeşilçay

Nurgül Yeşilçay, 1990’ların sonunda girdiği dizi piyasasında vazgeçilmez bir başrol oyuncusuna dönüştü. Belli bir yaştan sonra kenara itilen ve ayrımcılığa uğrayan kadın oyuncuların da bir istisnası oldu! Geçtiğimiz hafta 45 yaşına giren ünlü oyuncu, bu sezon da “Kefaret” dizisinin başrolünde oynuyor ve çok seviliyor.

Ünlü oyuncu, çekimlerden geriye kalan vaktini de oğlu Osman Nejat’la birlikte geçiriyor. “Ergen anası” olmakla övünen Nurgül Yeşilçay, oğlunun arkadaşlarıyla da çok iyi anlaşıyor. Bu durumla, “Tek çocuk doğurdum sanıyordum, bütün arkadaşları sürekli bizde” diyerek dalga geçmeyi de ihmal etmiyor. Hatta ünlü oyuncunun karantina döneminde en çok özlediği şeylerden biri de evin çeşit çeşit ergenle dolmasıydı! Neyse ki, Nurgül Yeşilçay’ın yaşı yaşına, huyu huyuna uygun arkadaşları da varmış. Üstelik, “hep beraber çekirdek çitleyerek dizi izleme” gibi geleneklerimizi bile yaşatıyorlar!

“Yasak Elma” Günü Düzenliyorlar

Eda Ece Şevval Sam

Nurgül Yeşilçay, fenomen dizi “”Yasak Elma”nın büyük hayranı çıktı. Dizinin Feride’si Gülenay Kalkan, Azra Akın, Buse Çelik, Ayşegül Cengiz, Yasemin Kök ve Çiğdem Seferoğlu gibi isimlerle toplanıp dizi izleme günü bile yapıyor. Çaylar, çekirdekler bile tastamam! Gülenay Kalkan’ın kendi sahnesini izlediğinde verdiği tepki, arkadaşları gibi sizi de çok güldürecek.

Yine de, Gülenay Kalkan’ın bir anda dram oynamaya başlaması bile, şu ekibin onca işin ve pandeminin ortasında dizi izleme günü düzenlemesi kadar garip değil. “Yasak Elma” umulmadık kitleleri etkisi altına alıyor gerçekten de! Nurgül Yeşilçay ve saz arkadaşları, başka hangi diziler için bir araya geliyor acaba?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz