Demet Akalın ve Alişan’ın Programında Gözyaşları Sel Oldu: Türkücü Ceylan En Zor Anlarını Anlattı!

Aleyna

Haberler

6 Nisan 2021

Demet Akalın ve Alişan’ın Programında Gözyaşları Sel Oldu: Türkücü Ceylan En Zor Anlarını Anlattı!

Küçük yaşlardan beri ekranda ve sahnelerde boy göstermeye başlayan Ceylan Avcı; yeni tarzı ve estetikleriyle herkesi şaşırtmayı başardı! Her geçen yılda biraz daha gençleştiğini gördüğümüz Ceylan, yeni albümü için imaj değişikliğine gitti. Saçlarını ve kıyafetlerinde marjinal bir hava yakalamak isteyen güzel türkücü bugün Star TV’de ekranlara gelen Alişan ve Demet Akalın’ın sunduğu sabah programına konuk oldu! Ancak sohbet esnasında Ceylan, 24 yaşında hayata veda eden yeğeni Nazlıcan’ı anlatmaya başlayınca herkes gözyaşlarına boğuldu.

Ceylan

Bildiğiniz gibi Alişan ve Demet Akalın, Star TV’de sabah programı yapmaya başladı. İki yakın arkadaş hem kamera önünde hem de kamera arkasında oldukça eğlenceli vakit geçiriyor. Özellikle de Alişan; ortisi Demet Akalın’ı her fırsatta güldürmekten geri durmuyor. Neşeli ve çocuksu tavırlarıyla dikkat çeken Alişan; uzun yıllardır sabah programlarının olmazsa olmazı.

Alişan ve Demet Akalın

Ceylan Hem Ağladı Hem de Ağlattı!

Bugün ise Demet Akalın ve Alişan’ın program konuklarından biri geçtiğimiz haftalarda yeni albümünü sevenleriyle buluşturan Ceylan oldu! Her gördüğümüzde biraz daha gençleşen Ceylan, bizlere Benjamin Button’ı hatırlatsa da; hiçbir zaman estetik yaptırdığını da inkar etmiyor. Ancak bu sefer Ceylan, sadece estetik yaptırmamış imajını da değiştirmiş! Saçında ve kıyafetlerinde daha marjinal bir tarzı benimseyen güzel türkücü Demet Akalın ve Alişan’ın sabah programında güçlü sesiyle ekran başındaki seyircilerin kulağının pasını sildi!

Programın ilerleyen dakikalarında koyu bir sohbete dalan Ceylan, Alişan ve Demet Akalın; bazen güldürdü bazen de ağlattı! Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda ünlü türkücü Ceylan; 24 yaşındaki yeğeni Nazlıcan’ı Pankreas iltihabı nedeniyle kaybetti. Cenazede yeğeninin tabutuna sarılarak ağlayan Ceylan, bugün Demet Akalın ve Alişan’a gözyaşları içinde Nazlıcan’ın son günlerini anlattı. Ceylan anlattıkça hem Demet Akalın hem de Alişan gözyaşlarına hakim olamadı! Ceylan’a ve ailesine tekrardan sabırlar diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz