Hayallerini Müge Anlı’da Arıyor! Müge Anlı Hayranlarından Gelen En İlginç İstekleri Bile Geri Çevirmiyor

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2021

Hayallerini Müge Anlı’da Arıyor! Müge Anlı Hayranlarından Gelen En İlginç İstekleri Bile Geri Çevirmiyor

Usta sunucu Müge Anlı, kayıpları bulma konusunda neredeyse bir uzman haline geldi. Ondan beklentiler öyle yükseldi ki, kayıp hayaller için bile Müge Anlı’ya başvuruluyor!

Müge Anlı

Müge Anlı, ekranlardaki ilk önemli sunuculuk deneyimini bir magazin programı sayesinde edinmişti. 2006-2008 arasında yayınlanan “Dobra Dobra”, pek ses getirmese de Müge Anlı’nın tanınmasını sağladı. Ayrıca, uzun yıllar Vatan Gazetesi’nin magazin editörlüğü de Müge Anlı’ya aitti. Ama “Dobra Dobra” bitince, rotayı bambaşka bir yere kırdı. ATV’de “Müge Anlı ile Tatlı Sert” adlı bir programa başlayan sunucu, kayıpları bulmaya ve cinayetleri aydınlatmaya çalıştı. Programın 13 yıldır devam etmesinden ne kadar başarılı olduğunu anlayabiliriz. Müge Anlı bu işte o kadar başarılı oldu ki, artık fahri polis unvanı alsa yeridir!

Acun Ilıcalı Müge Anlı

Markaya dönüşen Müge Anlı, bir şekilde herkesin umudu olmayı başardı. Örneğin, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, bekleneni veremeyen dijital projesi Exxen’i kurtarmak için ilk olarak Müge Anlı’ya teklif götürdü. Dizilerinin bitmesini istemeyen “Hercai” hayranları Müge Anlı’nın telefonlarını kilitledi. Anlaşılan o ki, sadece gizemli olaylar konusunda değil, neredeyse her konuda çare Müge Anlı!

Kaybolan Hayaller İçin de Ona Geliyorlar

Müge Anlı

Usta sunucu, yıllarca uzak kaldığı sosyal medyaya bir Instagram hesabı açarak giriş yaptı. İlk günde 1 milyon takipçiye ulaşarak ciddi bir rekor elde etti! O günden beri de kişisel hayatına dair detayları Instagram’da paylaşmaya devam ediyor. Örneğin, sesinin güzelliğini ve halk oyunlarına merakını bu sayede öğrendik.

Öte yandan, kendisiyle ilgili yapılan güzel yorumları paylaşmaya da bayılıyor. Dün, hakkındaki bir kamyon arkası yazısını paylaştı mesela!

Müge Anlı story

Kaybolan hayallerimi de bulsana Müge Anlı” yazısını paylaşayan Müge Anlı, “İnşallah” diyerek bu isteği de geri çevirmedi! Sonra da, Ordu’nun Ünye ilçesinde “Müge Anlı ve Dostları Aşevi Kampanyası” kapsamında açılan mobil aşevini paylaştı. Ünlü sunucu, iki sene önce Kızılay’la el ele vererek aşevleri için bağış kampanyası başlattı. İzleyicilerin desteğiyle Türkiye’nin pek çok yerinde aşevleri hizmete açıldı.

Müge Anlı instagram

Çare gerçekten Müge Anlı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz