Kansa Kan Ölümse Ölüm! Bir Zamanlar Çukurova 93. Bölüm Fragmanında Silahlar Çekiliyor

Aleyna

ATV

18 Nisan 2021

Kansa Kan Ölümse Ölüm! Bir Zamanlar Çukurova 93. Bölüm Fragmanında Silahlar Çekiliyor

ATV’nin sevilen dizilerinden birisi olan Bir Zamanlar Çukurova’da Demir ve Züleyha’nın ilişkisi yepyeni bir döneme girse de sorunlar ilişkilerinin peşini bırakmaz. İşte Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm fragmanı ve yaşanacak olaylar!

Ümit’in Sevda ile Sert Yüzleşmesi

bir-zamanlar-cukurova-hane soral - ümit

Geçtiğimiz hafta Demir ve Züleyha’nın evliliğini kurtarmaya çalışan Sevda Ümit’i bir kez daha uyarmaya gider. Ancak karşılaştığı şey onu derinden sarsar. Çünkü Ümit ona “Ben senin kızınım” der ve Sevda bu gerçeği kolay kolay kaldıramaz. Ümit’se artık annesi tarafından terk edilen bir kız çocuğu olarak ona kızgınlığını daha fazla saklamaz. Geçmişin bütün öfkesini kusar ve Sevda bu duydukları karşısında fenalaşır.

Fekeli’nin Almanya Macerası

bir-zamanlar-cukurova-fekeli-Kerem alışık

Diğer yandan Fekeli ise Fikret’in peşine düşer. Lütfiye ve konaktakiler Fekeli’nin üzerine düşmelerine rağmen Fekeli herkesi atlatarak Almanya’ya kadar gider. Ancak orada öğrendikleri onu çok etkiler ve Adana’ya geri döner. Ayrıca Fikret’in intikam hırsını söndüremeyen Fekeli de Demir’in öfkesinden nasibini alacaktır.

Demir’in Züleyha Jesti

zuleyha-bir-zamanlar-cukurova

Demir ve Züleyha’nın saadeti Fikret’in Almanya’ya gitmesinin ardından daha da artar ve ikili adeta rahat bir nefes alır. Hatta Demir kendini iyi hissettiği bu günlerde bir davet verir. Davete katılan herkes onların saadetine şahitlik eder. Fakat bu davette yaşadıklarındna dolayı hoşnut olmayan iki kişi vardır. Bunlar Müjgan ve Ümit’tir. Diğer yandan küçük konağa yerleştiği için ceza alan Gaffur yatacak yer dahi bulamayınca ahırda atların yanında uyumaya başlar. Derken bir gece ahırda uyurken gözlerini alevler içinde açar. Gaffur’un o esnada orada olması ise başka olaylara neden olacaktır!

Bir Zamanlar Çukurova 93. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 93. bölüme damgasını vuracak olan olay Demir’in Fekeli’yi vurmasıdır. Hırsı giderek artan Fikret Adana’ya geri döner ve ilişkileri Demir’le daha da gergin bir hal alır. Fikret’le iplerin gerilmesi üzerine Demir onu ailesine yaklaşmamakla tehdit eder. Hatta bir yerde buluşurlar. Onların yanına gitmeye çalışan Züleyha ise yolda kaza yapar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz