Meedo ile Nikah Masasına Oturan Şeyma Subaşı Evlilikten Sonra Çalışmaya Başladı: O Markanın Reklam Yüzü Oldu!

Aleyna

Haberler

16 Mayıs 2023

Meedo ile Nikah Masasına Oturan Şeyma Subaşı Evlilikten Sonra Çalışmaya Başladı: O Markanın Reklam Yüzü Oldu!

Meedo ile Fas’ın Marakeş şehrinde şaşalı bir düğünle dünyaevine giren Şeyma Subaşı, düğünün ardından normal hayatına geri döndü. Normalde eşi Meedo ile Miami’de yaşayan Şeyma, şimdilerde Dubai’de güzel bir tatilin tadını çıkartıyor. Düğünden sonra bir ara İstanbul’a gelen güzelimizin, ailesini ve arkadaşlarını ziyaret ettiğini düşünülmüştü. Ancak gerçek çok farklıymış! Meedo ile evlendikten sonra Acun Ilıcalı’dan aldığı 125.000 TL’lik nafakası kesilen Şeyma Subaşı, şimdiden çalışmaya başlamış. Lüks marka kıyafetlerin kiralandığı bir işletmenin reklam yüzü olan güzelimiz, Instagram hesabından paylaşım yaparak, kendi kıyafetlerinin de o işletmede kiralanacağını duyurdu. Hatta web sitede “Şeyma’nın Dolabı” diye özel bir bölüm bile oluşturuldu!

Marakeş’te 2 Gece 2 Gün Süren Düğün!

Şeyma Subaşı, Fas’ın Marakeş şehrinde geçtiğimiz hafta şaşalı bir düğünle evlendi. Nikahı aile arasında İstanbul’da yapan çiftimiz, düğün için Fas’ı tercih etti. Düğün ve nikah konusunda pek çok farklı iddia ortaya atıldı, çok şey konuşuldu, yazıldı ancak Şeyma Subaşı’nın düğününe damga vuran gelinliği oldu! Toplamda 5 farklı kıyafet tercih eden güzelimizin asıl düğün için gelinliğe tam 11.400 dolar ödediği söyleniyor. Gelinliği tasarımcısı ise Galia Lahav.

Turks ve Caicos Adaları’ndaki Amanyara’da düzenlediği bekarlığa veda partisinin ardından da İstanbul’da da bekarlığa veda partisi veren Şeyma Subaşı, Zorlu’da yakın arkadaşlarının davetli olduğu 90’lar partisi yapmıştı. Bekarlığa veda partilerinin ardından İstanbul’da nikah kıyan çiftimiz, şaşalı düğünlerini ise ilk olarak çöl partisi ile başlattı. Ardından da dillere destek bir düğün ile dünyaevine girmiş oldular.

Şeyma, Evlendikten Sonra Çalışmaya Başladı!

Meedo ile evlendikten sonra Acun Ilıcalı’dan aldığı 125.000 TL’lik nafakası kesilen Şeyma Subaşı, şimdiden çalışmaya başladı! Lüks marka kıyafetlerin kiralandığı bir işletmenin reklam yüzü olan güzelimiz, Instagram hesabından paylaşım yaparak, kendi kıyafetlerinin de o işletmede kiralanacağını duyurdu. Hatta web sitede “Şeyma’nın Dolabı” diye özel bir bölüm bile oluşturuldu. Bakalım Şeyma Subaşı’nın reklam yüzü olduğu marka, başarılı olabilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz