Söylemezsem Olmaz Programında Bomba İddia: Mahsun Kırmızıgül ve Gülşah Saraçoğlu Birliktelik mi Yaşıyor?

Aleyna

Haberler

16 Mayıs 2023

Söylemezsem Olmaz Programında Bomba İddia: Mahsun Kırmızıgül ve Gülşah Saraçoğlu Birliktelik mi Yaşıyor?

Magazin camiasında sular durulmuyor. Geçtiğimiz yıl Deha Bilimlier ile adı yasak aşk iddialarına karışan Gülşah Saraçoğlu, iddiaları kesin bir dille reddetmişti. Bugün ise Beyaz TV’nin fenomen magazin programında yeni bir iddia ortaya atıldı. Canlı yayında program yorumcularına gelen bir mesaj ile başlayan bu iddiaya göre ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, şarkıcı Mahsun Kırmızıgül ile birliktelik yaşıyormuş. Hatta hayranlarından biri Mahsun Kırmızıgül ile fotoğraf çektirmek için kulisine gittiğinde Gülşah Saraçoğlu ile dudak dudağa görmüşler!

Geçtiğimiz Yıl Yasak Aşk İddialarıyla Gündeme Gelmişti!

Gülşah Saraçoğlu ve Deha Bilimlier yasak aşk iddiasının ortaya atılmasının ardından ortalık karışmış ve birçok ünlü isim olaya dahil olmuştu. O isimlerden biri de güzel şarkıcı Demet Akalın’dı, iki tarafla da yakın arkadaş olan Demo, magazincilere “Ben uyarmıştım!” deyince gıybet kazanı kaynamaya başlamıştı. Bu olayın üzerine Gülşah Saraçoğlu, Demet Akalın’ı Instagram’dan silip engellemiş ve ardından da kendisini dava edeceğini söyleyerek kimsenin kendisini uyarmadığını iddia etmişti. Yaşananlardan sonra sular durulmuş olsa da Gülşah Saraçoğlu ve Demet Akalın hala görüşmüyor!

Mahsun Kırmızıgül ve Gülşah Saraçoğlu Aşk mı Yaşıyor?

blank

Bu iddiaların ardından Gülşah Saraçoğlu’nun kimseyle anıldığını duymamıştık.. Ta ki, bugüne kadar! Beyaz TV’de ekrana gelen Söylemezsem Olmaz programına gelen bir bilgiye göre Gülşah Saraçoğlu geçtiğimiz gün programını izlemeye gittiği Mahsun Kırmızıgül ile yakınlaştı. İddiaya göre sahneden sonra kulise fotoğraf çektirmek için giden Mahsun Kırmızıgül’ün hayranları kapıyı açınca ikiliyi dudak dudağa öpüşürken gördü. Pınar Eliçe “Belki yanak yanağa öpüşürken görmüşlerdir. Kulis maceralarını ben iyi bilirim. Erkek türkücüler ve kuyruğa giren kadınları iyi hatırlıyorum. Ben o gece alkolün etkisiyle birşeyler gelişmiş olabileceğini düşünüyorum” açıklamasını yaptı. Ebru Şancı ise “Mahsun sarışınları sever. En önde görünce antenleri açmış olabilir” dedi. O gece programı izleyenler arasında olduğunu ifade eden Bircan Bali ise, ünlü modacıyı görmediğini ifade etti. Bakalım taraflardan açıklama gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz