Megastar Tarkan 1993 Yılında Şaşırtan Bekaret Açıklaması Yapmış: “Öyle Bir Kadından Ne Hayır Gelir?”

Aleyna

Haberler

1 Şubat 2021

Megastar Tarkan 1993 Yılında Şaşırtan Bekaret Açıklaması Yapmış: “Öyle Bir Kadından Ne Hayır Gelir?”

48 yaşındaki Megastar lakaplı Tarkan, ülkemizde en sevilen popçulardan biri. Özellikle 90’lı yılların sonu ve 2000’li yılların başındaki altın çağını bilmeyen yoktur. Hareketli parçaları ve kendine has danslarıyla döneminin en popüler isimleriyle biriydi. Hatta en popüleriydi desek yalan söylemiş olmayız!

Tarkan

Şimdilerde “Evli, mutlu, çocuklu” modunda olan Megastar Tarkan, bir dönem genç kızların sevgilisiydi. Onun için yanıp tutuşan nice kadın gördü bu gözler! Ancak Tarkan 2016 yılında hayatını Pınar Dilek Tevetoğlu ile birleştirdi ve Almanya’ya taşındı.

Tarkan ve ailesi

Uzun zamandır gözlerden uzak bir hayat süren Tarkan, Instagram hesabında; müziği, sevenlerini ve Türkiye’yi özlediğini her fırsatta dile getiriyor. Doğrusunu söylemek gerekirse bizler de Tarkan’ı çok özledik. Her ne kadar son çıkarttığı şarkılar, eskisi kadar popülerlik yakalamasa da yine gönlümüzde her zaman Tarkan’ın ayrı bir yeri vardır.

Tarkan

Tarkan’dan Bekaret Açıklaması!

Tarkan

Şimdi hazırsanız, sizi biraz geçmişe götüreceğim. Tam 28 yıl öncesine gidiyoruz, yani 1993 senesine. O zamanlar Megastar Tarkan henüz 21 yaşında bir genç. Yeni yeni popüler olmaya başlamış ve çevresinde bir sürü güzel kız var. Pek çok gazete onunla röportaj yapmak için can atıyor!

Tarkan

Hal böyle olunca 1993 yılının gazetelerinden birine “Evlilik” konusunda kısa bir demeç veriyor Tarkan, henüz evliliği düşünmediğini ve düşündüğünde de evleneceği kızın bakire olması gerektiğini söylüyor: “Hergün en az 10 genç kızdan evlenme teklifi alıyorum. Ancak daha evlenmeye hazır olmadığımı söyleyerek bu teklifleri kibarca geri çeviriyorum. Kimin nesi olduğunu bilmediğim kızların teklifini kabul edemem”

Tarkan röportaj

Cümlelerinin devamında ise kriterlerini bir bir sıralıyor Tarkan: “Evleneceğim kızı ben bulmalıyım. Bana gelip de ‘Benimle evlen!’ diyen kızdan ne hayır gelir. Kulağıma küpe takıyorum diye geleneklerimizi tamamen unutmuş değilim. Bakireliğin yanısıra iyi bir ailenin kızı ile evleneceğim. Sarışın, mavi gözlü, benim kadar boyu olan, aile terbiyesi görmüş, tahsilli ve bakire bir kız bulursam evlenirim!”

Tarkan

Tabii o dönemlerde sosyal medya denen bir şey henüz olmadığı için linç yememiş! Şimdilerde böyle bir açıklama sosyal medyayı yerinden oynatır. Gerçi henüz Tarkan’ın o dönemler 21 yaşında olduğunu düşürsek, bu tarz açıklamasını hoş görebiliriz!

Benzer Haberler

Yağmur 3 Şubat 2021

Tarkan amerikalarda ne fındıklar kırdı şimdi ununu eledi elegini astı bunu örnek almasınlar önce kendine baksın herkes Tarkan’ı da çok severim o ayrı

Yorum Yaz