“Makyajsız” Reklam Çekimiyle Olay Yaratan Hadise’den Sıfır Makyaj Fotoğraf Geldi: “Haydi Kızlar…”

Aleyna

Haberler

1 Şubat 2021

“Makyajsız” Reklam Çekimiyle Olay Yaratan Hadise’den Sıfır Makyaj Fotoğraf Geldi: “Haydi Kızlar…”

Her adımıyla gündem olmayı başaran güzel şarkıcı Hadise, son olarak bir kolajen markasıyla 3 milyon TL’ye anlaşarak marka yüzü oldu ve sıfır makyajla reklam çekimi yaptı. Artık sadece makyajın değil; filtre, efekt ve Photoshop’la kendini baştan yaratanların popüler olduğu bir dönemde sıfır makyaj ile reklam çekimi yapmak oldukça cesur bir hareket!

Hadise

Böylesine “cesur” hamleleri seven Hadise, yeni haftaya yine iddialı bir pozla giriş yaptı. Tamamen makyajsız olduğu bir fotoğrafı Instagram hesabında paylaşarak, hemcinslerinden de makyajsız fotoğraf paylaşmalarını istedi.

hadise fotoğrafı

Tabii Hadise’nin makyajsız yaptığı reklam çekimine inanmayanlar da olmadı değil. Mesela, Söylemezsem Olmaz programının sivri dilli sunucuları Seren Serengil ve Arto. Seren Serengil hem Hadise’ye çirkin dedi hem de reklamın makyajsız olduğuna inanmadı.

Seren Serengil’den Hadise’ye: Suratı Çirkin!

Hadise ve seren serengil

Söylemezsem Olmaz programının kaosla beslenen sunucusu Seren Serengil, kolajen şirketinin reklam yüzü olan Hadise’yi önceki hafta eleştiri yağmura tuttu. Hem canlı yayında fotoğrafı ve Hadise’yi beğenmedi hem de “makyajsız mı şimdi bu fotoğraf? Hayır, makyajlı” diyerek makyajsız çekim yaptıklarına inanmadı.

blank

Programın bir diğer sunucusu olan Arto’da, Seren Serengil’e destek verdi. Seren Serengil’in Hadise’ye olan bu çıkışı magazin gündemini bir hayli meşgul etti. Ancak Seren Serengil, “ben Hadise’ye değil, fotoğrafa kötü dedim!” diyerek magazincilerin söylediklerini çarpıttığını iddia etti. Detaylar için:

Hadise Yeni Haftada da Çok Cesur!

Attığı her adımla olay olan Hadise, yeni haftaya oldukça cesur bir adım attı! Instagram hesabından, reklam yüzü olduğu kolajen markasını etiketleyerek makyajsız fotoğraf paylaştı ve hemcinslerinden de makyajsız fotoğraf paylaşmalarını istedi: “Haydi kızlar makyajsız fotoğrafınızı paylaşarak @colastintr ile başladığımız farkındalığa siz de katılın. Sana benzemeyen ne varsa sil gitsin! Sen gerçek sensen güzelsin.”

Hadise

Ancak Hadise’nin bu makyajsız fotoğrafı Instagram’da bazı geyiklerin dönmesine sebep oldu: “Bana da 3 milyon verseler, ben de makyajımı silerim” yorumları alan Hadise, bakalım makyajsız fotoğraf akımına devam edecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz