Mehmet Ali Erbil Paylaştı, Seda Sayan Süsledi, Sero Atarlandı: Yorumlar Rönesans Tablosu Gibi Ne Ararsanız Var

Aleyna

Haberler

21 Haziran 2021

Mehmet Ali Erbil Paylaştı, Seda Sayan Süsledi, Sero Atarlandı: Yorumlar Rönesans Tablosu Gibi Ne Ararsanız Var

Mehmet Ali Erbil, kızı ile babalar günü fotoğrafı paylaştı. Yorumlarda herkes birbirine girdi, ortalık karıştı! Seda Sayan’dan Nazan Şoray’a kadar herkes burada!

Geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan konusu, Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan’ın kavgası olmuştu. Tarih kadar eski iki dost birbirleri hakkında ağza alınmayacak laflar söylemiş, ortalık iyice karışmıştı.

Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan’ın Kavgası Çok Konuşuldu

blank

Bu kavga Mehmet Ali Erbil’in Seda Sayan hakkında “Geçmişi temiz olsa iftar programı sunardı” şeklinde açıklama yapması üzerine başladı. Seda Sayan’dan bu açıklamaya bomba gibi bir cevap geldi. Erbil’in, Tuğba Coşkun ile evli olduğu sırada evlerinde çalışan hizmetli kıza tecavüz ettiğini söyleyen Seda Sayan, bütün ailenin bunu bildiğini fakat Mali’yi korumak için sustuğunu açıkladı.

blank

Seda Sayan’ın bu açıklaması üzerine olaya Seren Serengil de dahil oldu ve “Seni üzeni üzerim Mehmet Ali” şeklinde çıkıştı. Seda Sayan’ın geçmişte iş adamlarına kadın pazarladığını ve bu olaya ait ses kayıtlarının elinde olduğunu belirterek, bir açıklama daha yapılması halinde kayıtları yayınlamakla tehdit etti.

blank

Seren Serengil’in bu hamlesi nasıl bir etki yarattıysa, açıklamadan hemen sonra hem Mehmet Ali Erbil hem de Seda Sayan cephesinde yelkenler suya indi. Önce Mehmet Ali Erbil arkadaşından ve oğlundan özür dileyerek her şeyi ilaçların etkisi ile söylediğini belirtti.

blank

Bir sonraki hamle ise Seda Sayan’dan geldi. Sayan ise sinirle ‘aldatma’ yerine ‘tecavüz’ sözcüğünü kullandığını söyleyerek, bunun bir iftira değil yanlış açıklama olduğunu anlattı. Karşılıklı dilenen özürlerden sonra bu kavga hiç yaşanmamış gibi oldu ve Seda ile Mehmet Ali resmen eski günlerine döndü.

blank

Sanki Hiç Kavga Etmemişler Gibi…

Dün Mehmet Ali Erbil’in kızı babalar gününü kutlamak için Mali’yi ziyaret etti. O anları sosyal medya hesabında paylaşan Erbil’in fotoğrafı yorumlara boğuldu. Seda Sayan’ın “Maşallah” diyerek mavi boncuk bırakması, takipçilerin kafasını karıştırdı. Onca laftan sözden sonra can ciğer kuzu sarması olan iki ünlü isim, takipçilerinden ağır tepkiler aldı.

Takipçileri Anlam Veremedi

blank

Fotoğrafa yorum yapanlar arasında Nazan Şoray da vardı. Bir takipçi Şoray’ın yorumuna “Kendi çocuklarina belki iyi bir baba olabilir; lakin toplumun ahlaki değerlerinin bozulmasında ciddi derecede katkısı olan bu kişinin sizin tarafınızdan övülmesi de hiç hoş durmadı.” şeklinde cevap verince ortalık karıştı.

blank

Sero Yine Mali’yi Koruma Görevindeydi!

blank

Mali’yi korumayı kendine görev bilen Seren Serengil yine bir panter edasıyla atlayıp “Sen kimsin de toplumun ahlaki değerlerini bize öğretiyorsun terbiyesiz. Ne biliyorsun da insanlara çamur atıyorsun! Niye bu sayfadasin o zaman? Ahlakını severim senin sonra, hadi bas git! Milletin fake hesap tetikçileri!” sözleriyle Erbil’i savundu

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz