Merve Boluğur’un Gizemli Sevgilisinin Kimliği İfşa Oldu: Güzel Oyuncu Yasak Aşka Kurban Gitti!

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

Merve Boluğur’un Gizemli Sevgilisinin Kimliği İfşa Oldu: Güzel Oyuncu Yasak Aşka Kurban Gitti!

Merve Boluğur’un gizemli sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı! Meğer ihanetle başlamış yeni aşk… Gönül ilişkilerinde bir türlü yüzü gülmeyen Merve Boluğur’un geçtiğimiz günlerde sarmaş dolaş poz verdiği kişi merak konusu olmuştu. Son dönemde sosyal medyayı aktif kullanan ve takipçileri ile etkileşim içerisinde olan oyuncu Merve Boluğur, bir süredir ekranlardan uzak.

Merve Boluğur

Murat Dalkılıç ile 2 yıl evli kaldıktan sonra gönlünü her defasında kumral bir yakışıklıya kaptıran ve yüzü bir kez bile gülmeyen Merve Boluğur, zor günleri atlattı. Daha önce “Kumral erkek görünce bana bir şeyler oluyor” açıklamasıyla günlerce konuşulan Merve Boluğur, Instagram’dan yeni sevgilisiyle aşkını sarmaş dolaş verdiği pozla ilan etmişti. Yeni aşkın detaylarında ihanet bombası ortaya atıldı. O kişi bakın kimmiş…

Merve Boluğur

Merve Boluğur’un Yeni Aşkı İfşa Oldu!

Uzun süredir bir projede yer almayan Merve Boluğur’un gizemli sevgilisinin Meriç Kırdan olduğu ortaya çıktı. Bir kafe işleten Kırdan’ın sevgilisini Boluğur ile aldattığı iddiası ise magazin gündemine bomba gibi düştü.

blank

Şimdilerde YouTube kanalına içerikler üreten oyuncu Merve Boluğur, önceki gün sosyal medya hesabından yeni ilişkisini ilan etti. Sevgilisinin yüzünü göstermeden bir poz paylaşan Boluğur’un gizemli aşkının kimliği ve mesleği öğrenildi.

SEVGİLİSİNİ MERVE BOLUĞUR’LA MI ALDATTI?

blank

Posta’da yer alan habere göre; Boluğur’un gizemli aşkının, Şişli’deki bir mekanı işleten Meriç Kırdan isimli bir genç olduğu ortaya çıktı. Neredeyse her yaptığı gündem olan Boluğur hakkında ağızları açık bırakan bir iddia da ortaya atıldı. Meriç’in, uzun süredir beraber olduğu sevgilisini Merve Boluğur ile aldattığı iddia edildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz