Acun Ilıcalı Tuzluk muymuş? Exxen’in Son Umudu Leyla İle Mecnun’un Çekimleri Başlıyor: Eski Kadro Toplanıyor!

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

Acun Ilıcalı Tuzluk muymuş? Exxen’in Son Umudu Leyla İle Mecnun’un Çekimleri Başlıyor: Eski Kadro Toplanıyor!

TRT 1 ekranlarından 3 sezon boyunca yayınlanan absürt komedi Leyla ile Mecnun, yeniden ekrana taşınıyor. Acun Ilıcalı tarafından Exxen için aynı kadroyla çekileceği öğrenilen dizinin, yönetmen koltuğunda da yine Onur Ünlü oturacak.

Leyla ile Mecnun

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre final yapamadan ekran yolculuğu sonlandırılan absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın adımı ile yeniden ekrana taşınıyor.

ÇEKİMLER YAZ AYINDA BAŞLAYACAK

Üç sezon boyunca ekranlarda boy gösteren ve genç izleyici kitlesi ile büyük başarı yakalayan sevilen dizi, Exxen için Onur Ünlü tarafından yeniden çekilecek. Aynı kadro ve aynı hikaye üzerinden sürdürüleceği öğrenilen Leyla ile Mecnun’un çekimleri, yaz aylarında başlayacak.

Leyla ile Mecnun

Exxen’in “Sihirli Annem” skandalından sonra, milyonlarca kişi tarafından ilgiyle takip edilen “Leyla ile Mecnun” dizisi bakalım eski popülerliğini yakalayabilecek mi? Eski kadronun hepsi bir araya gelebilirse; ortaya çok güzel bir iş çıkabilir! Ancak Sihirli Annem’de olduğu gibi yeni kadro kurulmaya çalışılırsa; Leyla ile Mecnun seyircileri Acun Ilıcalı’yı fena linçler.

“ESKİ EKİPLE GÖRÜŞMELER BAŞLADI”

Leyla ile Mecnun

Konu ile ilgili olarak sosyal medya platformu Instagram üzerinden paylaşım yapan Birsen Altuntaş, şu ifadelere yer verdi: “Acun Ilıcalı, Sihirli Annem’in ardından EXXEN için bir fenomen diziyi daha yeniden çektirecek. Ilıcalı, şimdi de Leyla ile Mecnun’un haklarını aldı. Geçen aylarda 10. yaşı kutlanan diziyi yine Onur Ünlü çekecek. Dizinin eski ekibiyle görüşmeler başladı. Çekimleri yaz aylarında başlaması planlanıyor.”

Bakalım Acun Ilıcalı’nın Exxen’ini Leyla ile Mecnun gibi efsane bir dizi kurtarabilecek mi? Aynı kadrolar kurulabiliyorsa; bizim Acun Ilıcalı’dan pek çok isteğimiz olur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz