Hülya Avşar Instagram’da Kaya Çilingiroğlu’na Bir Türlü Rahat Vermiyor: Yine Yorum Krizi Yaşandı!

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

Hülya Avşar Instagram’da Kaya Çilingiroğlu’na Bir Türlü Rahat Vermiyor: Yine Yorum Krizi Yaşandı!

Son olarak “Ben sapyoseksüelim” açıklaması ile magazin gündemine gelen 57 yaşındaki sanatçı Hülya Avşar, bu kez de eski eşi Kaya Çilingiroğlu’na yönelik yorumuyla adından söz ettirdi.

Hülya Avşar

‘Masumiyet’ dizisiyle ekranlara dönen Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde bir hastanede arkadaşını ziyaret etmiş, çıkışta hayatına kimseyi sokmamasının sebebini anlatmıştı. 57 yaşındaki oyuncu, “Ya ihtiyaç hissediyorsun diye abuk sabuk bir hayat yaşayacaksın ya da karşına düzgün biri çıkana kadar bekleyeceksin. Bir de ben çok alıştım, özgürlük çok güzel bir şey. Para, seks… Bence özgürlük dünyanın en büyük mutluluğu. Bundan sonra kalk evlen. Onları unutun. Kafama göre birisi çıkarsa flört edebiliriz, hayatı yaşayabiliyoruz. Kızımı büyüttüm, herkesin kendine göre bir hayatı var” ifadelerini kullanmıştı.

Hülya Avşar

“Burnun Sığmadı mı?”

Avşar, “Güçlü kadın olmak güzel bir şey de erkek de güçlü olmalı. Ben sapyoseksüelim zaten. Kesinlikle zeka. Zeka benim için büyük bir güç. Bunların hepsini bir araya getirecek biri varsa bana haber verin. Var tabii öyle karşıma çıkmış olanlar. Kaya’nın zekası mesela, müthiştir” şeklinde konuşmuştu.

blank

Yıldız şarkıcı ve oyuncu, “Zekası müthiştir” diyerek övdüğü eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile ilgili yazdığı esprili mesajla sosyal medyada gündem olmayı başardı. Hülya Avşar, sekiz yıl evli kaldığı 57 yaşındaki ünlü futbol yorumcusunun Instagram’da yayınladığı maskeli fotoğrafına, “Burnun sığmadı mı?” yorumunu yaptı. Koronavirüs pandemisi döneminde birçok kez maskesiz görüntülenen Çilingiroğlu’nun, bu kez de burnu açıkta kalacak şekilde maskeyi yanlış takması dikkatlerden kaçmadı.

Hülya Avşar Kaya Çilingiroğlu’nu Rahat Bırakmıyor!

blank

Kaya Çilingiroğlu, Ekim 2020’de bir restoranda çekilen fotoğrafını Instagram hesabından takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Bu paylaşıma da eski eşi Hülya Avşar kayıtsız kalmamıştı. Hülya Avşar, 23 yaşındaki kızı Zehra’nın babası Kaya Çilingiroğlu’nun gönderisine, “Vay vay, harbi yakışıklısın!” şeklinde esprili bir yorum yapmıştı.

blank

Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz yıl da Instagram hesabından bu karesini yayınlamıştı. Avşar’dan, gülücük emojisiyle birlikte “Vay! Tekrar mı alsam seni?” yorumu gelmişti. Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu çifti, 1997 yılında nikah masasına oturup, 2005’te boşanmıştı. Dostlukları devam eden ikili, sık sık bir araya geliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz